Co powiesić na ścianie? Zegary, mapy, dekoracje

WG
11.10.2018 08:30
Nie od dziś wiadomo, że wnętrze najłatwiej odmienić dodatkami. Sprytnym sposobem na metamorfozę salonu jest powieszenie na ścianie efektownej dekoracji. Zobaczcie, co jest teraz na czasie!

Dekoracje jak stare szkolne mapy

Mapy i szkolne planszeMapy i szkolne plansze Fot. kolaż ladnydom.pl - HKLiving/mat. partnerów

Pamiętacie, jak pani od geografii przynosiła na lekcje ogromne mapy? Teraz są bardzo popularnymi wnętrzarskimi dekoracjami. Najbardziej podobają nam się plansze nawiązujące do lekcji biologii - np. z przekrojem liścia czy różnymi gatunkami motyli.

Lustro nie tylko w łazience

Lustra optycznie powiększają wnętrzeLustra optycznie powiększają wnętrze Fot. kolaz ladnydom.pl - e-eurohome.pl/ mat. partnera

Lustra na ścianach są nie tylko modne, ale także potrafią zdziałać cuda (np. powiększyć optycznie niewielkie wnętrze). Warto poszaleć z formą - "przypadkowo" zestawione ze sobą małe okrągłe lub kwadratowe lusterka będą świetną i bardzo oryginalną dekoracją.

Zegar dobrze zaprojektowany

Zegar - praktyczna i modna dekoracjaZegar - praktyczna i modna dekoracja Fot. kolaż ladnydom.pl - mat. prasowe/mat. partnera

Podobno szczęśliwi czasu nie liczą, ale... zegar w domu warto mieć. Dobrze zaprojektowany zegar może być prawdziwą ozdobą wnętrza. Najmodniejsze wykonane są z niebanalnych materiałów - betonu, płyty wiórowej a nawet papierowej pulpy. Fanom minimalizmu z pewnością spodobają się zegary bez tarczy.

Zobaczcie, jakie inne, ścienne dekoracje znaleźliśmy w polskich sklepach.

Ściany dekoracyjne: co zamiast farby i płytek [WIDEO]

Więcej o: