Wyprzedaż kołder i poduszek - wyposażenie sypialni teraz kupisz taniej

Wyposażenie sypialni teraz możesz kupić w dużo niższej cenie. Trwa wyprzedaż kołder i poduszek. Wybraliśmy puchowe modele na zimę i lekkie odpowiedniki na lato.

Elementy wyposażenia domu nie mające nic wspólnego z trendami wnętrzarskimi najlepiej kupować, gdy trwają wyprzedaże. Kołdry i poduszki należą do tej grupy produktów, ponieważ liczy się ich funkcja, a nie wygląd. Kupujemy je na dłużej, a więc warto wybrać produkty dobrej jakości i odpowiednie do naszych potrzeb. Na zimę najlepsze będą puchowe kołdry (wybraliśmy również modele antyalergiczne), natomiast w lecie lepiej spać pod cienkim i lekkim przykryciem. Istnieją też całoroczne modele o średniej grubości. Zwróć uwagę na wymiary kołdry - powinna być tak duża niż materac lub (jeśli podwijasz jej brzegi pod materac) 20-30 cm dłuższa. Jeśli chodzi o poduszki, najlepiej kierować się stopniem miękkości i upewnić się, że wypełnienie wykonane jest z materiału zapewniającego odpowiednią cyrkulację powietrza.

Wyposażenie sypialni: kołdry i poduszkiWyposażenie sypialni: kołdry i poduszki Fot. Homebook, shumee, materiały partnera, kolaż czterykąty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.