Czarne meble i dekoracje do wnętrz w męskim stylu i nie tylko

Kasia Żechowicz
05.02.2018 17:00
Czerń we wnętrzach znowu jest modna, ale tym razem nie oznacza stylu glamour. Wybraliśmy czarne meble i dodatki w nowoczesnym wydaniu, które pasują do każdej przestrzeni, stając się mocnym punktem wnętrza, docenionym nie tylko przez domowników płci męskiej.

Jeśli do tej pory czerń kojarzyła ci się z bogatym i ostentacyjnym stylem glamour, to czas spojrzeć na nią z nieco innej strony. W sklepach pojawiło się mnóstwo ciekawych propozycji nawiązujących do stylów retro i skandynawskiego, które świetnie wpisują się w miejski klimat nowoczesnego budownictwa. Czarne meble i dodatki mocno kojarzą się z męskimi wnętrzami, ale równie dobrze wkomponują się w rodzinny salon czy pokój dziecięcy. Czarny mebel umieszczony w jasnym pomieszczeniu stanowi wyraźny akcent dodający mu oryginalnego charakteru. Czerń można mieszać prawie ze wszystkimi barwami (oprócz czerwieni i różu), poza tym jest praktyczna, bo szybko się nie brudzi! Zwróć uwagę również na czarne oświetlenie - jest wyjątkowo stylowe i wprowadza do mieszkania nutę elegancji.

Czarne meble w salonie i sypialniCzarne meble w salonie i sypialni Źródło: www.victoriatornegren.se / www.stylendesigns.com / Kolaż Ładny Dom