Wygodne worki i poduchy do siedzenia - WYBÓR REDAKCJI

KM
09.02.2018 09:30
Oryginalne meble i dodatki dodają wnętrzu charakteru. Wygodny fotel, pufa czy poducha do siedzenia to praktyczny mebel pasujący do każdej aranżacji. Warto skusić się na modele o designerskim wzorze - są prawdziwym hitem! Nasza redakcja wybrała najciekawsze.

Poducha XXL

Poducha XXLPoducha XXL Fot. Homebook

Funkcjonalna, wygodna i dostępna w wielu kolorach. Mowa o poduszce XXL w kształcie prostokąta. Ma duży rozmiar, dzięki czemu położona na płasko posłuży jako materac do leżenia. Ułożona na dłuższym boku stanie się leżanką, a ustawiona w pozycji pionowej - wygodnym fotelem.

Świetnie sprawdzi się w pokoju nastolatka - jest lekka, łatwo ją przesunąć i ładnie się prezentuje.

Worek do siedzenia

Worek do siedzeniaWorek do siedzenia Fot. Homebook, nokaut, kolaż ładnydom

Fotel worek to praktyczny, wygodny i atrakcyjny wizualnie mebel, który doda wnętrzu oryginalności i niepowtarzalnego charakteru!

Łatwo zmienia kształt, dopasowując się on do ciała użytkownika - na worku można zarówno siedzieć, jak i leżeć. Możemy na nim czytać książkę, relaksować się, oglądając ulubiony film czy pijąc herbatę. Świetnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym, sypialni, a nawet w biurze, gdzie ożywi charakter pomieszczenia.

Worek to alternatywa dla standardowego fotela - z pewnością wybiorą go osoby energiczne i lubiące w mieszkaniu oryginalne rozwiązania.

Ile Polacy średnio wydają na meble?

Więcej o: