Wnętrzarski prezent na Walentynki [POMYSŁY na niedrogie i praktyczne drobiazgi]

Jeśli szukasz prezentu na Walentynki dla ukochanej osoby - doskonale trafiłeś! Świetnie sprawdzą się nie tylko kwiaty, słodycze czy biżuteria. Doskonałym prezentem będzie dodatek wnętrzarski. Wybraliśmy kilka ciekawych propozycji!

Wnętrzarskie prezenty na WalentynkiWnętrzarskie prezenty na Walentynki Fot. CC0 Public Domain, nokaut, okazje.info, kolaż ładnydom


Jedni uwielbiają walentynki, inni ich nie znoszą. Zakochani w tym dniu zwykle obdarowują się prezentami. Choć miłość należy okazywać nie tylko od święta, z prezentu każdy się ucieszy. Co podarować?

Szczęśliwi czasu nie liczą, jednak zegar w romantycznym stylu z napisem „Love” z pewnością przypomni o osobie, od której go dostaliśmy i przywoła mile wspomnienia. Świece w kształcie serc lub zapachowe dodadzą romantyzmu nie tylko w walentynki. Ich wspaniały aromat będzie unosił się w całym mieszkaniu, a ustawione na komodzie będą doskonałą dekoracją.

Jeśli wasza druga połówka uwielbia słodycze, warto podarować jej zestaw do czekoladowego fondue, który idealnie zgra się z owocami i lampką wina. Pobudzi wyobraźnię, będzie afrodyzjakiem – miły wieczór gwarantowany.

W zimowe wieczory najlepiej rozgrzać się pod miękkim kocem, koniecznie z bliską osobą u boku. Ciepły koc to doskonały prezent walentynkowy. Do kompletu warto kupić filiżanki lub romantyczne kubki. Gorące kakao lub herbata na pewno będą z nich smakowały znakomicie.

Ramki do zdjęć pozwolą w widocznym miejscu upamiętnić najlepsze spędzone razem chwile. Szkatułka z serduszkiem ociepli wizerunek komody czy toaletki, a biżuteria będzie w niej uporządkowana.

Poniżej znajdziecie niedrogie i praktyczne drobiazgi, które świetnie się sprawdzą  w roli walentynkowych prezentów.

Rękawiczka do smartfona pozwoli Ci korzystać z telefonu niezależnie od temperatury

Więcej o: