Szafki nocne - przegląd najładniejszych modeli

Kładąc się spać i zaraz po przebudzeniu lubimy mieć w zasięgu ręki przedmioty, takie jak: budzik, telefon, lampka nocna, krem do rąk czy czytana aktualnie książka. Każda rzecz musi mieć swoje miejsce, dlatego szafka nocna jest niezbędnym meblem w pobliżu łóżka. Wybraliśmy najładniejsze modele.

Szafka nocna - wszystko w zasięgu ręki

Szafka nocna na najpotrzebniejsze drobiazgiSzafka nocna na najpotrzebniejsze drobiazgi Fot. Homebook

W sypialniach małżeńskich, z dużym łóżkiem najlepiej ustawić dwie identyczne szafki po obu stronach łóżka, żeby każdy miał swobodny dostęp do swoich drobiazgów. Na szafce nie powinno zabraknąć lampki. Szuflady pozwolą schować przedmioty do środka i zachować porządek na blacie.

Sklepy wnętrzarskie oferują szeroki wybór szafek nocnych: z szufladami, drzwiczkami, proste, w formie stolika oraz o fikuśnych kształtach. Szafka nie musi mieć takiego samego koloru jak pozostałe meble w sypialni. Kontrastowy wzór i kolor sprawi, że zwrócimy na nią większą uwagę. Jeśli jednak jesteście zwolennikami harmonijnych rozwiązań warto kupić szafkę nocną w komplecie z łóżkiem, co zagwarantuje idealne skomponowanie kolorów.

TREND: szafki nocne z wzorem

Szafki nocne z wzoremSzafki nocne z wzorem Fot. Voodie voo, okazje.info, kolaż ładnydom

Szafka nocna nie musi być nudna. W najnowsze trendy wpisują się szafki we wzory. Są stylowe i oryginalne. Szafki w paski, kropki, romby, marokańskie kończyny, trójkąty czy krzyżyki robią wrażenie i nadają sypialni nowoczesnego charakteru. Zobaczcie sami!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.