Eleganckie miejsce do odpoczynku - jak urządzić?

KM
26.02.2018 11:27
Po pracy czas na zasłużony odpoczynek! Jak zaaranżować ładne i komfortowe miejsce, które pozwoli na pełen relaks? Podpowiadamy! Będzie funkcjonalnie i elegancko.

Eleganckie i komfortowe miejsce do odpoczynkuEleganckie i komfortowe miejsce do odpoczynku Fot. design town, kolaż ładnydom


Nie ma nic przyjemniejszego od wylegiwania się w wygodnym fotelu po ciężkim dniu w pracy. Warto wybrać model o klasycznym wyglądzie. Obity skórą będzie elegancki i ponadczasowy. Dostawiony do niego podnóżek zapewni jeszcze większy komfort. Docenią go szczególnie osoby narzekające na ból nóg czy problemy z krążeniem.

W pobliżu fotela nie może zabraknąć stolika - przyda się do odstawienia kubka z herbatą, odłożenia książki, gazety lub laptopa. Wszystkie potrzebne do relaksu przedmioty powinny być w zasięgu ręki. Hitem w ostatnim czasie stały się stoliki z metalu, z miedzianymi dodatkami. Błyszczące nogi stolika podkreślą elegancki charakter aranżacji salonu.

Odpowiednio dobrane oświetlenie zbuduje nastrój i stworzy odpowiedni klimat. Świetnie sprawdzą się lampy z kloszem złoconym w środku. Odbijające się w nim światło pomoże się zrelaksować i wyciszyć. Z kolei czarny abażur lampy doskonale dopasuje się do aranżacji salonu.

Poniżej znajdziecie meble użyte do stworzenia aranżacji.