Termofory dla zmarzluchów - przegląd modeli [CENY]

KM/WD
08.11.2019 13:00
Większość z nas nie lubi zimy. Otulamy się grubą kołdrą, mięsistym kocem i podkręcamy ogrzewanie, jednak na samą myśl o wejściu pod zimną kołdrę robi się jeszcze bardziej zimno. Mamy coś dla prawdziwych zmarzluchów - piękne, kolorowe termofory!

Kiedy jest nam ciepło, łatwiej się rozluźniamy i szybciej zasypiamy. Osoby, które nie lubią zasypiać w zimnej pościeli, powinny przed pójściem spać ją ogrzać. Do tego celu świetnie sprawdzi się termofor napełniony gorącą wodą. Najpopularniejsze modele wykonane są z gumy, dzięki czemu są bardzo szczelne i długo utrzymują ciepło. Pamiętajmy, by nie napełniać termofora wrzątkiem, a gorącą wodą, jedynie do ¾ wysokości, a następnie dokładnie zakręcić.

Termofory docenią także osoby, które często chorują, mają problemy z krążeniem, bóle stawów lub kręgosłupa. Jak wszyscy wiemy, ciepło łagodzi ból.

TermoforTermofor mat. partnera

Nowoczesne termofory zaskakują pięknym wyglądem. Świetnie sprawdzą się także w roli prezentu dla bliskiej osoby. Termofor ubrany w pokrowiec w serduszka, w pluszowy lub wełniany sweterek lub przypominający maskotkę: sowę, misia czy liska zachwyci każdego!

Ciepły, miły termofor pomoże przetrwać chłody nawet największym zmarzluchom. Wybrane przez nas modele kupisz w świetnych cenach.

Więcej o: