TREND: meble o drucianej konstrukcji

KM
28.02.2018 11:31
Krzesła i stoliki z drucianym koszem to jedne z najmodniejszych mebli tego sezonu. Meble o drucianej konstrukcji dodają wnętrzom lekkości i nie zajmują dużo miejsca. Wybraliśmy kilka modeli!

Stoliki z drucianym koszem

Stolik z drucianym koszemStolik z drucianym koszem Fot. designtown

To hit Instagrama i kolorowych wnętrzarskich magazynów. Stoliki z drucianym koszem w zaskakującym tempie znikają ze sklepowych półek. Lekka konstrukcja pozwala na przenoszenie mebla w dowolne miejsce. Stolik świetnie pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim.

Stolik z drucianym koszem jest bardzo praktyczny! Dlaczego? W koszu możemy przechowywać tekstylia: koce, poduszki, ledowe cotton balls, a także dziecięce zabawki. Wypełniony kosz w towarzystwie puf lub foteli będzie prezentował się naprawdę nowocześnie.

Zgrabne, druciane krzesła

Najpopularniejsze modele drucianych krzesełNajpopularniejsze modele drucianych krzeseł Fot. designtown, kolaż ładnydom

Metalowe krzesła świetnie sprawdzą się we wnętrzach minimalistycznych. Ciekawa faktura mebla sprawia, że wnętrze prezentuje się ciekawie i nowocześnie. Metalowe krzesło dobrze wygląda w towarzystwie lakierowanych mebli.

Gęsty splot drutu gwarantuje komfort osoby siedzącej. Dla jeszcze większej wygody większość modeli wyposażona jest w poduszki lub plastikowe oraz skórzane siedziska. Poniżej znajdziecie kilka modeli jednych z najmodniejszych krzeseł.