Szybkie sposoby na wiosenną metamorfozę mieszkania

Po długiej zimie i mroźnych dniach czas na zmiany. To idealny moment na wiosenną zmianę aranżacji mieszkania. Jak zrobić to szybko i tanio? Za pomocą dodatków. Poduszki, zasłony i dywany doskonale się sprawdzą!

Kolorowe poduszki

Kolorowe poszewki na poduszki, które ożywią wnętrza! [wybór redakcji]Kolorowe poszewki na poduszki, które ożywią wnętrza! [wybór redakcji] Fot. Homebook

Kolorowa poduszka to najszybszy i zdecydowanie najtańszy sposób na odmianę aranżacji wnętrza. Nie musimy kupować tak zwanego „wypełniacza”. Użyjmy starego oblekając go w kolorowe poszewki. Warto wybrać tkaniny w jasnych, pastelowych barwach. Świetnie sprawdzą się również geometryczne wzory, kwiatowe motywy czy zabawne rysunki.

Kiedy motyw się nam znudzi, bardzo łatwo przeprowadzić re-aranżację, kupując poszewki dekoracyjne w innych kolorach lub wzorach.

Kolorowe zasłony - ożywią mieszkanie na wiosnę!

Kolorowe zasłony ożywią mieszkanie na wiosnęKolorowe zasłony ożywią mieszkanie na wiosnę Fot. okazje.info

Kolorowe zasłony, kojarzące się nam z piękną pogodą, skutecznie ożywią każde wnętrze, nadając mu klimat. Wiosną warto postawić na lekkie, zwiewne zasłony. Krótkie lambrekiny pozwolą podziwiać widoki za oknem, z kolei długie do ziemi firany wpisują się w najnowsze trendy aranżacyjne.

Jasne, pastelowe zasłony będą pasowały do wnętrz nowoczesnych, klasycznych, rustykalnych, a także vintage. Zdobione kwiatami wprowadzą do wnętrza nutkę romantyzmu i kobiecości.

Dywany idealne na wiosnę

Kolorowy dywan doda wnętrzu wiosennego charakteruKolorowy dywan doda wnętrzu wiosennego charakteru Fot. okazje.info

Kolorowe dodatki wniosą do mieszkania pozytywną energię. Kwiaty, geometryczne wzory, kropki czy paski?  Wszystkie świetnie się sprawdzą, by we wnętrza tchnąć wiosnę! Hitem są dywany z filcowych kulek. Są kolorowe, miłe w dotyku, a stawianie na nich stóp gwarantuje im miły masaż.

Dywan może pokreślić aranżację lub nadać jej zupełnie nowy charakter. Kolorowe modele pasują nie tylko do pokojów nastolatków. Salon z wzorzystym dywanem stanie się nowoczesny i bardzo energetyczny.

Więcej o:
Copyright © Agora SA