Metamorfoza lodówki - kolorowe naklejki, które odmienią jej wygląd

12.03.2018 17:00
Znudził ci się wygląd lodówki? Mamy prosty sposób na jej metamorfozę! Wybraliśmy najciekawsze naklejki, dzięki którym odmienisz tradycyjny wygląd swojego AGD i odświeżysz kuchnię na wiosnę.

Naklejka na lodówkę to świetne rozwiązanie dla tych, którzy lubią zmiany i nie boją się nadać wnętrzom swojego mieszkania oryginalny wygląd. Dzięki niedrogiej ozdobie szybko wprowadzisz do kuchni świeżość i kolor. Kupując naklejkę sprawdź, czy została ona wykonana w technologii Rapid Air - wtedy obklejanie lodówki będzie bardzo proste. Nowoczesne naklejki są odporne na wodę, więc łatwo utrzymać je w czystości, przecierając jedynie wilgotną szmatką. Naklejki dostosowane są do różnych typów lodówek (jednodrzwiowych, dwudrzwiowych) - wystarczy zwrócić się do producenta o odpowiedni wymiar. Oto najciekawsze naklejki w trzech stylach, które wybraliśmy z oferty sklepów. 

Lodówka "po włosku"

Naklejki na lodówkę - styl włoskiNaklejki na lodówkę - styl włoski Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

Włoską kuchnię kochają wszyscy, a wielu dałoby się "pokroić" za dostęp do śródziemnomorskich smaków na co dzień. Naklejka na lodówkę co prawda nie odmieni twoich potraw, ale wprowadzi do kuchni prawdziwie włoski klimat. Półwysep Apeniński najbardziej kojarzy nam się z pachnącymi ziołami, winem, kawą i urokliwymi uliczkami starych miasteczek - wszystkie te akcenty znajdziecie na wybranych przez nas naklejkach. Aby wzmocnić efekt, ustaw w kuchni doniczki z prawdziwymi ziołami i stwórz minipiwniczkę z winem lub aromatycznymi kawami.    

Modny wzór

Naklejki na lodówkę - wzoryNaklejki na lodówkę - wzory Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

Aktualnie jednym z najważniejszych trendów w aranżacji wnętrz są wzory. Dominują na tapetach, obiciach kanap i foteli, a także sprzętach AGD. Jeśli zależy nam tylko na odświeżeniu wyglądu mieszkania, naklejka może zastąpić prace remontowe związane z metamorfozą ścian lub wymianę sprzętu. Zwróć uwagę na dekoracje z motywem roślinnym - liście i kwiaty są teraz szczególnie na topie w dekoracji wnętrz i nie są one inwazyjne. Ciekawym wzorem do kuchni jest również kratka vichy - tradycyjnie kojarząca się z kuchennymi tekstyliami.   

Warzywa i owoce

Naklejki na lodówkę - warzywa i owoceNaklejki na lodówkę - warzywa i owoce Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

W kuchni świetnie wyglądać będą również przeskalowane zdjęcia owoców i warzyw. Soczysta cytryna, arbuz lub gruszka przywołują na myśl ciepłe pory roku i zapach świeżych produktów. Ciekawym urozmaiceniem lodówki może być również naklejka warzywna - być może skutecznie przypomni ci o częstszym wykorzystywaniem tych składników w codziennych posiłkach?

Poniżej znajdziesz więcej naklejek na lodówkę, które zwróciły naszą uwagę.

  

Więcej o: