Pościel w kwiaty - odśwież wnętrze swojej sypialni i przedłuż lato

KK
30.08.2019 14:00
Mimo, że wakacje dobiegają końca, a za chwilę pojawią się na drzewach złote liście, u nas lato się nie kończy! Możemy go przedłużyć kupując nowe komplety pościeli w kwiatowe wzory, które zdecydowanie wprawią nas w dobry nastrój i długo nie pozwolą myśleć o zimie!

Na sklepowych półkach i stronach internetowych wybór pościelowych wzorów może przywrócić o niemały zawrót głowy. Są tak piękne, że chcielibyśmy mieć je wszystkie! W jasnych wnętrzach, do których chcemy wprowadzić pozytywną energię warto wybrać pościel w kwiaty.

Pościel w kwiatowe wzory pasuje nie  tylko do sypialni utrzymanych w swojskim klimacie. Może wyglądać świetnie również w nowoczesnych i eleganckich wnętrzach. Kolorowy i radosny akcent ożywi sypialnię i sprawi, że w lepszym nastroju będziesz wstawać z łóżka! Miło będzie obudzić się i zobaczyć kwiaty! Taka pościel będzie idealnym tłem do zdjęć, kiedy będziemy chcieli zrelacjonować śniadanie do łóżka podane przez partnera! Kwiaty na pościele podkreślą romantyczny klimat i zdecydowanie długo nie pozwolą myśleć o ponurej jesieni czy zimie. Motywy kwiatowe poprawią humor z samego rana, nawet jeśli za oknem będzie padał deszcz!

Pościel w kwiatyPościel w kwiaty Fot. Homebook, materiały partnera

Do jasnych wnętrz najlepiej pasować będzie pościel w pastelowe, fioletowe i różowe kwiaty. Warto do niej dobrać białe i kremowe dodatki, które dodatkowo rozświetlą pomieszczenie. Jeżeli wnętrze jest utrzymane w ciemnych barwach, dobierz do niego pościel w szarościach czy beżach. Do monochromatycznych sypialni możesz dopasować czarną pościel z mocnym akcentem kolorystycznym w postaci czerwonego kwiatu. Takie pomieszczenie będzie wyglądać nowocześnie, a kolor doda mu charakteru.

Przy wyborze pościeli pamiętaj, żeby była wykonana z dobrej jakości materiału. Zastanów się też, jaki rodzaj tkaniny ci odpowiada. 

Więcej o: