Narożnik - wygodny mebel do salonu [modele]

Salon to centrum życia rodzinnego. Meble w tym pomieszczeniu muszą być komfortowe i funkcjonalne. Świetnie sprawdzi się narożnik, na którym zmieści się cała rodzina. Mamy dla was kilka modeli.

Narożnik - wygodny mebel do salonuNarożnik - wygodny mebel do salonu Fot. Homebook

Narożnik to mebel idealny. Wbrew pozorom pasuje zarówno do małych, jak i dużych wnętrz. Jest wygodny i praktyczny. 

Ten model kanapy ustawiony w kącie pozwoli wykorzystać dotąd niezagospodarowane miejsce, dzięki czemu na środku salonu będzie naprawdę luźno. Natomiast narożnik ustawiony na środku pomieszczenia pozwoli oddzielić strefę do wypoczynku od jadalnianej. Jeśli zdarza się nam przyjmować gości na kilka dni, warto zdecydować się na kupno narożnika z funkcją spania. Pojemnik w meblu dodatkowo pomieści rzadko używane koce czy poduszki.

Jaki kolor narożnika wybrać? Kwestia koloru bywa problematyczna. Jeśli salon urządzony jest w stylu skandynawskim, świetnie sprawdzą się białe lub beżowe modele. Pastelowe narożniki odnajdą się we wnętrzach nowoczesnych. Mebel w intensywnym kolorze to opcja dla odważnych. Jeśli chcemy, by salon nabrał charakteru, wybierzmy kanapę w kolorze grafitu, ciemnej szarości, czerni lub brązu.

Ile Polacy średnio wydają na meble?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.