Kosze na pranie nie muszą być nudne! Modele w różnych stylach - przegląd

red.
25.03.2019 15:30
Kosz na pranie wcale nie musi być tylko neutralnym pojemnikiem, może również pełnić rolę dekoracyjną. Wybraliśmy oryginalne modele dla fanów stylu rustykalnego, industrialnego, kosze do pokoju dziecięcego i nie tylko!

Kosze na pranieKosze na pranie Źródło: www.instagram.com/moreno_home/ Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

Czasy, kiedy rolę kosza na pranie pełniło wiaderko, już dawno minęły. Teraz pojemnik na brudne ubrania sam w sobie stał się dekoracją. Warto, aby pasował stylem do wystroju pomieszczenia, ale go nie zagracał. W niektórych domach kosz na pranie znajduje się w sypialni, u innych w łazience. W pokoju dziecięcym kosze często pełnią też funkcję pojemników na zabawki.

Jeśli szukasz neutralnego pojemnika, postaw na lekkie bawełniane modele na drewnianych nogach lub duże, okrągłe worki z uchwytami. Zaplanuj, gdzie umieścisz kosz - jeśli jego wnętrze będzie dobrze widoczne z różnych stron pomieszczenia, lepiej, aby był zamykany.

Jeśli lubisz styl industrialny, z pewnością spodobają ci się kosze druciane. Są świetną ozdobą surowej łazienki, ale ich zawartość zawsze będzie widoczna, o ile nie wyłożysz ich w środku dodatkowym materiałem.

Kosze w stylu rustykalnym wykonane są z wikliny lub trawy. Warto zwrócić uwagę na modele inspirowane stylem Maroka. Są modne i świetnie wyglądają w pomieszczeniach z ozdobionych roślinami lub tropikalnymi dekoracjami.

Lubiącym praktyczne rozwiązania, proponujemy kosze z gotowym podziałem na białe, czarne i kolorowe pranie lub opatrzone prostym przypomnieniem "wash me!".

Do pokoju dziecięcego wybierz miękkie, materiałowe kosze w radosnych kolorach, wzorach lub z lubianymi przez dzieci grafikami.

Więcej o: