Nowoczesne rolety we wzory idealne na każdą porę roku [przegląd wzorów]

Rolety są doskonałą i efektowną dekoracją wnętrza i z powodzeniem zastępują zasłony i firany. Przygotowaliśmy dla Was przegląd nowoczesnych rolet we wzory, które świetnie odnajdą się w skandynawskich aranżacjach.

Nowoczesne rolety mogą być designerską dekoracją każdego wnętrzaNowoczesne rolety mogą być designerską dekoracją każdego wnętrza Fot. Homebook, nokaut, kolaż ładnydom

Są proste w montażu, obsłudze i łatwe do utrzymania w czystości. Nie zajmują miejsca, optycznie powiększają wnętrze, a ich rozmiar można dopasować nawet do niestandardowych okien. Dodatkowo dekorują wnętrze, lekko go przyciemniając i nadając atmosfery. Rolety pomagają zapewnić prywatność i bezpieczeństwo. Przy zasłoniętych roletach, sąsiedzi nie mają szansy zobaczyć, co dzieje się w naszym mieszkaniu.

Rolety to doskonały wybór dla alergików – nie osiada na nich tyle kurzu, co na firanach i zasłonach.

Wybraliśmy dla Was nowoczesne modele rolet we wzory, które przypadną do gustu każdemu miłośnikowi designu. Pasują one do wielu wnętrz, sprawdza się świetnie w salonie, kuchni, pokoju dziennym czy młodzieżowym. Atrakcyjny wygląd ożywi wystrój pomieszczenia i nada mu niepowtarzalnego charakteru.

Do najbardziej popularnych modeli zaliczamy wzory geometryczne, rolety w ornamenty, motywy kwiatowe czy mozaikę. Zobaczcie sami!

Więcej o: