Stylowe zasłony do twojego mieszkania

Jeszcze do niedawna uważano, że zasłony odchodzą do lamusa, a nowoczesne i modnie zaaranżowane okno powinno być przysłonięte żaluzją lub roletą. My obalamy ten mit i prezentujemy zasłony, które wpiszą się we wnętrza nowoczesne i te w stylu retro.

Zasłony do wnętrz minimalistycznych i skandynawskich

zasłony do nowoczesnych wnętrzzasłony do nowoczesnych wnętrz Pinterest/ Mar Tina/ materiały prasowe

Do nowoczesnych i przestronnych mieszkań świetnie pasować będą masywne i długie zasłony, które będą pełniły również funkcję dekoracyjną. Najlepiej spiszą się te o jednolitym kolorze, ale od tej reguły są wyjątki. Ciekawą ozdobą mogą być zasłony o surowym designie w geometryczne wzory - na przykład pasy lub romby. Jeżeli jesteś zwolennikiem subtelnej estetyki w mieszkaniu, wybierz półprzeźroczyste zasłony, które w prawie niewidoczny sposób dodadzą wnętrzu elegancji i szyku. 

Zasłony do wnętrz w stylu retro

zasłony do wnętrz w stylu retrozasłony do wnętrz w stylu retro PInterest/ Arlene Jacobs/ materiały prasowe

Zasłony w stylu vintage to te z licznymi koronkami, wzorami oraz te warstwowe. Pasują świetnie do mieszkań w stylu retro, ale również przestrzeni stylizowanych w swojskim klimacie. Przy aranżacji okna w takim wnętrzu możesz zaszaleć - masywne, marszczone i długie zasłony we wzory świetnie wkomponują się w panujący klimat.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.