Eleganckie dodatki do twojej łazienki

Jeżeli chcesz wprowadzić do swojej łazienki stylowy akcent, mamy dla ciebie eleganckie dodatki, które będą świetnie pasować do minimalistycznych i nowoczesnych wnętrz. Zobacz akcesoria, które są nie tylko praktyczne, ale również zdobią pomieszczenie.

eleganckie dodatki do łazienkieleganckie dodatki do łazienki Flickr/ materiały prasowe

Mydelniczki i pojemniki na mydło

Mydelniczka i pojemnik na mydło to elementy, które są w łazience niezbędne. Ponieważ zawsze stoją na widoku, ważne jest, żeby wyglądały estetycznie. Postaraj się więc, aby stały się również dekoracją pomieszczenia. Pamiętaj również o tym, żeby akcesoria w twojej łazience były utrzymane w jednym stylu.

Kosze łazienkowe na pranie

Kosz łazienkowy może pełnić również funkcję dekoracyjną! Zazwyczaj chowamy je w niewidocznym miejscu, jednak wystarczy wybrać taki, który ozdobi twoją łazienkę. Bardzo stylowe są te plecione, które będą wyglądać świetnie w jasnych i przestronnych pomieszczeniach. Dobierz kolor kosza do wystroju łazienki, tak aby wszystko tworzyło spójną całość. 

Plakaty 

Plakat lub obraz to element dekoracyjny, który zazwyczaj pojawia się w salonie lub sypialni. Jednak odpowiednio dobrany może wyglądać świetnie również w łazience! Dobierz plakat w zależności od tego, jaki styl panuje w twoim domu. My do łazienki polecamy plakaty z motywami roślinnymi lub grafiki.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.