Piękne ściany - panele dekoracyjne i obrazy

Białe ściany mają swój urok, ale nie chcemy, by nasze mieszkanie wyglądało nudno. Coraz częściej stawiamy na oryginalność. Panele dekoracyjne i obrazy ożywią mieszkanie i nadadzą mu charakter. Sprawdźcie, co dla was przygotowaliśmy.

Panele dekoracyjne - postaw na oryginalność!

Panele dekoracyjne -  oryginalnie i efektowniePanele dekoracyjne - oryginalnie i efektownie Fot. Homebook, okazje.info, superwnetrze, kolaż ładnydom

Wśród nowoczesnych dekoracji ściennych królują panele dekoracyjne. Czym zasłużyły sobie na taką popularność? Są bardzo łatwe w montażu i wytrzymałe. Śmiało możemy je myć. Pasują do kuchni, łazienki, sypialni, a w salonie mogą posłużyć jako ścianka oddzielająca strefę wypoczynkową od jadalni.

Panele dekoracyjne prezentują się bardzo efektownie. W sklepach znajdziemy modele z motywem roślinnym, paski, kratki, geometryczne wzory, a także esy-floresy. Każdy znajdzie wzór i kolor idealny dla siebie.

Cena jednego panelu nie przekracza 20 złotych. Możemy je dowolnie łączyć pod względem ilości i kolorów. Świetnie wyglądają jako ścianki, ale też jako okładzina sufitowa. Ścianki z paneli dekoracyjnych dodają wnętrzom lekkości, nie zmniejszają optycznie pomieszczenia, są nowoczesne i designerskie.

Obrazy na szkle - idealne do nowoczesnych wnętrz

Obrazy na szkleObrazy na szkle Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom

Duże, efektowne obrazy to doskonały sposób na dekorację ścian. Popularnością cieszą się obrazy na szkle akrylowym. Pasują do nowoczesnych wnętrz, są alternatywą dla tradycyjnych i często monotonnych obrazów.

Obrazy na szkle zachwycają wzorami, kolorami i krajobrazami. Powierzchnia obrazu jest gładka, łatwa do utrzymania w czystości i błyszcząca, dzięki czemu kolory są bardzo intensywne. Takie obrazy dają niesamowity efekt głębi. Zobaczcie sami, wybraliśmy kilka modeli.

Ile Polacy średnio wydają na meble?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.