Kolory wiosny w twojej sypialni

Wiosna już za progiem, a razem z nią nadchodzą zmiany w wystroju naszych mieszkań! Jeżeli chcesz zmienić aranżację sypialni, zobacz dodatki, które pomogą ci skutecznie ożywić wnętrze.

wiosenna aranżacja sypialniwiosenna aranżacja sypialni Pinterest/Muvo/ materiały prasowe

Pościel 

Wraz z nadchodzącym ociepleniem wystrój sypialni zmienia się na jaśniejszy, dlatego najbardziej pasować będą do niego dodatki w subtelnych i radosnych kolorach. Wiosenna pościel jest pastelowa, ozdobiona motywami kwiatowymi i roślinnymi. 

Wazony

Jeśli wiosna, to piękne kwiaty! Żywe rośliny w domu wprowadzają do niego miłą atmosferę i ożywiają wnętrze. W tym sezonie motywy roślinne są szczególnie modne, dlatego zadbaj o to, żeby w twojej sypialni również znalazł się bukiet, który będzie cieszył oko. Dobierz do niego dekoracyjny wazon.

Plakaty

Jeżeli twoja sypialnia jest urządzona w nowoczesny sposób i obrazy nie pasują do jej wystroju, postaw na plakaty! Urozmaicą wystój sypialni, a te kolorowe wprowadzą do niej wiosennego ducha. Najlepiej wyglądać będą te z motywami roślinnymi i zwierzęcymi, szczególnie kolorowe, które scalą wnętrze. 

Więcej o: