Gadżety na Wielkanoc do twojej kuchni

Radosne, żywe, nasycone - takie są wiosenne kolory. Podobnie wyglądać mają dekoracje wielkanocne, które powinny wnosić do naszych mieszkań wibrującą radość zbliżających się cieplejszych dni. Znaleźliśmy gadżety do kuchni, które przydadzą się w trakcie świątecznych przygotowań, oraz je umilą.

gadżety na wielkanocgadżety na wielkanoc Pinterest/ Linda Stevens/ materiały prasowe

Foremki do wykrawania ciastek

Jeżeli na święta planujesz pieczenie ciasteczek, tych foremek nie może u ciebie zabraknąć! Wykrawacze w kształcie zajączka, kurczaka, owieczki i pisanki świetnie wpisują się w wielkanocny klimat! Przygotowane dzięki nim ciasteczka będą ozdobą stołu i na pewno zachwycą gości!

Pojemniki na lód

Jeżeli lubisz, żeby każdy szczegół twoich dekoracji był przemyślany, zaopatrz się w kolorowe pojemniki na lód! W trakcie świąt będą one bardzo przydatne do zimnych napojów dla gości, a ponadto wprowadzą radosny akcent do twojej kuchni. Szczególnie te o nieregularnym kształcie urozmaicą przygotowywane przez ciebie napoje. 

Naczynia na stół

Nie zapomnij również o odpowiedniej zastawie! Wprowadź do jadalni wiosenną radość i postaw na kolorowe talerze, miski i kubki. Jeżeli na co dzień wybierasz klasyczne i minimalistyczne rozwiązania, wybierz elegancką zastawę z subtelnymi motywami roślinnymi. Dzięki temu twój stół nabierze wiosennego charakteru, nie tracąc przy tym stylu i elegancji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.