Lampy do twojej sypialni: nowoczesne i stylowe

Oświetlenie w sypialni to jeden z kluczowych elementów aranżacji wnętrza. Odpowiednio dobrane do pomieszczenia nadają mu charakteru i wprowadzają do pokoju odpowiedni klimat. Wybraliśmy najbardziej stylowe lampy sufitowe, lampki nocne i kinkiety do twojej sypialni.

lampy do sypialnilampy do sypialni http://decoholic.org/ materiały prasowe

Lampy sufitowe

Lampa to jeden z głównych elementów wystroju sypialni. To ona wprowadza do niej odpowiedni nastrój, wprowadza do pomieszczenia ciepło i przytulną atmosferę. Dlatego wybierając główną lampę sufitową do sypialni powinieneś zwrócić uwagę nie tylko na design, ale też rodzaj światła, jaki daje. Powinno być ono delikatnie rozproszone, nie męczące oczu, najlepiej ciepłe lub neutralne. 

Lampki nocne

Możesz wybrać lampkę nocną, którą postawisz na szafce koło łóżka, lub wyższą, którą można postawić na podłodze. Pamiętaj, żeby światło było delikatne i o neutralnym odcieniu, tak, żeby nie męczyło oczu, a relaksowało. Nie powinno stać też zbyt blisko materaca, tak aby nie świeciło prosto w oczy. 

Kinkiety

Kinkiety są świetnym sposobem na dopełnienie wystroju sypialni. Sprawiają, że wnętrze wygląda bardziej przytulnie i stylowo. Kinkiety mogą skutecznie zastąpić lampki nocne, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach, w których nie zmieściłyby się stoliki po obu stronach łóżka. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.