Wiosenne inspiracje - jak efektownie udekorować swój stół?

red
27.02.2019 11:30
Wiosna to pora, kiedy odświeżamy swoje wnętrza i zmieniamy ich wystrój. Dzisiaj zebraliśmy inspiracje na dekoracje stołów, które możesz wykorzystać nie tylko podczas ważnych uroczystości. Pięknie udekorowany stół to efektowna ozdoba, która wprowadzi do twojego mieszkania powiew wiosennego ciepła.

Kolory wiosny

Tak udekorowany stół to synonim wiosennej atmosfery. Efektowne są tutaj świeże kwiaty w subtelnych kolorach, które przy minimalistycznie przystrojonym stole wychodzą na pierwszy plan. Pastelowo różowy obrus zestaw i zastawa w jasnych kolorach idealnie wkomponuje się w całość. Do tego proste wazony - i gotowe!

Monochromatyczna elegancja

Wiosna to nie tylko kolory! Jeżeli twoje wnętrze jest utrzymane w monochromatycznej kolorystyce, to idealna inspiracja do twojej jadalni! Efektowna zastawa w formie czarnego talerza płytkiego i głębokiego w geometryczne wzory wpasuje się do nowoczesnych wnętrz. Wiosennym akcentem są świeże kwiaty, które dodają całości elegancji i szyku. 

Róż i zieleń

Połączenie zieleni, różu i złota jest zarazem eleganckie i wprowadza do mieszkania ciepłą atmosferę. W tym wypadku kierujemy się 3 barwami przewodnimi, które są powielane na zastawie, kieliszkach i kwiatach.  Ponownie ważnym elementem są świeże kwiaty, które tym razem układamy na stole w formie ozdoby również bez wazonu. 

Więcej o: