LightBox - HIT we wnętrzach

KM
10.04.2018 10:00
Internet podbijają lightboxy. Co to takiego? Lampki z podświetlanymi napisami. Są praktyczne, ładne i tworzą świetną dekorację. Najciekawsze jest to, że napis możesz tworzyć sam i zmieniać go tak często jak chcesz. Ten gadżet to prawdziwy wnętrzarski HIT.

Wydaje ci się, że lightboxy wyglądają? Słusznie. Przypominają napisy kinowe z dawnych lat. Teraz powracają w zmienionej formie i goszczą w naszych mieszkaniach. Lightboxy zyskały popularność, dzięki blogerom. Są świetną dekoracją do nowoczesnych, a jednocześnie stylowych mieszkań. Idealnie piszą się w styl skandynawski, minimalistyczny czy retro.

Lightbox zbudowany jest z podświetlanej tablicy LED. Do zestawu dołączone są baterie, literki oraz symbole, dzięki którym tworzyć można napisy, układać cytaty, motywujące napisy czy wiadomości dla bliskich. Tekst można układać w dwóch lub trzech rzędach. Włącznik umożliwia podświetlenie napisu w dowolnym momencie.

Modny gadżet świetnie sprawdzi się, jako dekoracja na komodzie, regale, szafce nocnej czy w pokoju dziecięcym. Lightbox z ciekawym napisem nada wnętrzu klimatu.  

Więcej o:
Komentarze (12)
Zaloguj się
 • klassa

  Oceniono 25 razy 25

  Jeśli wiecie gdzie ten shit kupić, to zostawcie to dla siebie.

 • howlin_wolf

  Oceniono 16 razy 16

  Ale paździerz.

 • tijeras66

  Oceniono 14 razy 14

  "Wydaje ci się, że lightboxy wyglądają? Słusznie. Przypominają napisy kinowe z dawnych lat." he?

 • pauli7

  Oceniono 10 razy 10

  Aż się zalogowałam, żeby skomentować.
  Kto to pisał, na litość boską???? Stylistyka, gramatyka i oszalała interpunkcja - sama nie wiem, co najgorsze... Nawet translatory robią mniej błędów.

  Przerażające.

 • Mariano Italiano

  Oceniono 7 razy 7

  może popsuje ten sponsorowany post ale u "producenta" a4 kosztuje 53,54pln zamiast 165 tylko + koszt dostawy 49pln (haha - husaria na koniu to wiezie ??) trzeba czekać tradycyjnie do 40 dni na darmową przesyłkę jak komuś jest to natychmiast niezbędne do życia to "ciekawy" artykuł :) ale za 150 pln to coś jeszcze można zamówić do domu :)

 • Artur Turar

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie...to gowno sprzedaje sie w OnePound sklepach za te 4.75 PLN . A i za taka cene zalega w koszach.

 • electron_blue

  Oceniono 3 razy 3

  Super, teraz można w każdej chwili zmienić 'love' na "home' ;-)

 • cinexoi

  Oceniono 4 razy 2

  Azaliż czy ów "breaktrough designu" i "must have" tej wiosny posiada polskie znaki diakrytyczne, ponieważ gdyż od dawna marzę, aby na biurku przy komputerze ulokować napis "ZAŻÓŁĆ GĘŚLĄ JAŹŃ"...
  A obok drugi, trochę prostszy: "OCEŃ DOBRE DZIENNIKARSTWO".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX