Wiosna w kuchni - jak ożywić swoje wnętrze?

Joanna Szczurek
09.04.2018 17:34
Wraz z coraz cieplejszą pogodą, my czujemy coraz więcej energii i motywacji! Dlatego początek wiosny to najlepszy moment na wiosenne porządki. Wystarczy kilka kolorowych gadżetów, żeby ożywić wnętrze. Mamy kilka propozycji sprzętów i akcesoriów, które wprowadzą radosny nastrój do twojej kuchni.

kuchnia na wiosnękuchnia na wiosnę www.apartmenttherapy.com/ materiały prasowe

Kolorowe garnki i patelnie

Gotowanie w takich garnkach to prawdziwa przyjemność! Wiosną chcemy, żeby nasze wnętrze było jak najbardziej jasne, ciepłe i radosne. Osiągnięcie tego będzie łatwiejsze z kolorowym wyposażeniem kuchni. Ponieważ ganków i patelni używamy codziennie, ważne jest, żeby wyglądały estetycznie i komponowały się z resztą wystroju kuchni. Wybierz je zgodnie z panującą w pomieszczeniu kolorystyką.

Kolorowy sprzęt AGD

Kolorowe blendery, tostery, czajniki i roboty kuchenne to nie tylko urocza ozdoba w twojej kuchni! Te sprzęty wyglądają bardzo stylowo, ale przede wszystkim usprawniają pracę w kuchni i sprawiają, że jest ona a wiele przyjemniejsza i mniej męcząca. Kolorowe sprzęty AGD będą pasowały do wszystkich rodzajów mieszkań, nawet tych urządzonych w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Potraktuj je jako akcent w monochromatycznym wnętrzu i dobierz dodatki tak, aby były spójne kolorystycznie.

Kolorowe gadżety

Swoją kuchnię możesz też wyposażyć w kolorowe gadżety takie jak: trzepaczka do ubijania piany, cedzak, łyżka do nabierania makaronu czy chochla. Zazwyczaj nie zwracamy na ich wygląd większej uwagi, a mogą zostać one ozdobą kuchni i dodatkowo odświeżyć jej wystrój. Codzienna praca stanie się przyjemniejsza dzięki ich użyciu. 

Więcej o: