Dywany w stylu vintage patchwork - hitowe modele od 399 złotych

Dywany powracają na salony. Wcale nie muszą być monotonne i gładkie. Modele w stylu vintage, wykorzystujące całą paletą barw, unikalne i niepowtarzalne dodadzą charakteru i stylu każdemu wnętrzu. Wybraliśmy patchworkowe dywany z polskich sklepów.

Dywany vintage świetnie sprawdzą się w mieszkaniach, którym chcemy nadać klimat. Pasują do aranżacji w drewnie, w stłumionej bieli, do kominków czy wiklinowych mebli oraz dodatków.

Jak powstają dywany vintage patchwork? Idealnie dobrane i przygotowane kawałki starych dywanów zszywane są w jedną całość, a następnie wzmacniane od spodu trwałym, solidnym materiałem. Każdy model dywanu jest niepowtarzalny, oryginalny. Niektóre wyglądają jak dzieła sztuki. Patchworkowe dywany vintage nie należą do najtańszych, jednak osoby chcące mieć w salonie unikalny wzór z pewnością zdecydują się na każdą cenę.  

Patchworkowe wzory nadają dywanom oryginalność, ale jednocześnie nowoczesny wygląd. Odpowiednio wykonane są miękkie, zbite, łatwe do utrzymania w czystości oraz odporne na zniszczenia. Wśród wielu modeli znajdziemy także dywany idealnie pasujące do pokoju dziecięcego. Najtańsze można dostać w znanych sieciówkach.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.