Bąbelkowy wieczór panieński

Każda panna młoda marzy o niezapomnianym wieczorze panieńskim, jednak dla każdej kobiety idealny wieczór będzie wyglądał inaczej. Jeżeli decydujemy się na imprezę w domu, warto pamiętać o odpowiednich dekoracjach - nasze serca podbiły bąbelki! Chyba nic dziwnego, są naprawdę rewelacyjne!

Dekoracje stołu

To dekoracje, jakie wybierzemy będą miały najbardziej znaczący wpływ na charakter imprezy. Dekoracje i dodatki na stół to niewielki wydatek, a mogą stworzyć świetny efekt, który będzie współgrał z motywem przewodnim imprezy. Na pewno przydadzą się papierowe kubeczki, talerzyki czy ozdobne serwetki - będzie o wiele łatwiej je potem posprzątać. Możemy także wybrać ciekawe dekoracje potraw, np. pikery czyli ozdoby na patykach wbijane w przystawki czy słodkości.

Bąbelkowe dekoracjeBąbelkowe dekoracje Fot. partybox, materiały partnera, kolaż czterykąty

Dekoracje wnętrza

Poza odpowiednim przystrojeniem stołu, warto także pamiętać o pozostałych akcesoriach do wnętrza. Doskonale sprawdzą się balony, girlandy, pompony czy papierowe kule - honeycomb. Wybór dekoracji jest naprawdę ogromny i na pewno znajdziecie takie, które będą doskonale współgrały z motywem przewodnim przyjęcia i przypadną do gustu pannie młodej. 

Inne dodatki

Poza dodatkami i dekoracjami do mieszkania na domowym wieczorze panieńskim nie może zabraknąć również zabawnych gadżetów. Możecie zdecydować się na zakup papierowych skrzydeł, które może nosić każda z dziewczyn lub welonu na wieczór panieński dla panny młodej. Warto pomyśleć także o imprezowych gadżetach, które mogą zapewnić dodatkową rozrywkę podczas zabawy, jak chociażby piniata. Pamiętajcie, że charakter imprezy powinien być dopasowany do gustu panny młodej, dlatego warto pomyśleć o tym, zanim zakupicie świecące rogi czy stroje diablic. 

Wieczór panieńskiWieczór panieński Fot. partybox, materiały partnera

Jeżeli planujecie organizację wieczoru panieńskiego w domu, to poniżej znajdziecie więcej dekoracji do wnętrza, które z pewnością mogą się przy tej okazji przydać.

Wieczór panieńskiWieczór panieński Fot. partybox, materiały partnera, kolaż czterykąty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.