Pościel dziecięca - najładniejsze wzory [CENY]

KM
12.04.2018 13:00
Dzieci potrzebują bardzo dużo snu. Podczas niego rosną i odpoczywają przed kolejnymi zabawami. Każda mama zadaje sobie pytanie, jaką pościel wybrać dla swojego malucha. Pościel powinna być odpowiedniej wielkości, z bezpiecznego materiału i oczywiście ładna. Wybraliśmy dla Was najpiękniejsze wzory pościeli dla dzieci!

Pościel dziecięca - najładniejsze kompletyPościel dziecięca - najładniejsze komplety Fot. Homebook

Największą popularnością wśród pościeli dla dzieci cieszą się komplety antyalergiczne. Sprawdzą się one świetnie nie tylko dla małych alergików. Nie wywołują podrażnień, uczuleń, a jak wiemy, maluchy mają bardzo wrażliwą i delikatną skórę. Pościel powinna być także higroskopijna, by skóra dziecka mogła swobodnie oddychać i się nie pocić.

Najlepiej sprawdzą się komplety pościeli w 100% naturalne, czyli bawełniane. Dodatkowo mają one dobre przewodzenie ciepła i są odporne na rozciąganie, śmiało możemy prać je w pralce i się  nie elektryzują.

Dzieci uwielbiają kolory. Piękna pościel z pewnością zagwarantuje same piękne sny, rozbudzi dziecięcą wyobraźnię i umili czas spędzony w łóżku. Poniżej znajdziecie wybrane przez naszą redakcję najpiękniejsze komplety pościeli, wykonane z solidnych materiałów i w adekwatnych do tego cenach.

Modele dwustronne pozwolą na zmianę aranżacji łóżka. Pościel w piękne ananasy, kaktusy lub tukany doda uroku i klimatu w dziecięcym pokoju.

Więcej o: