Modny trend - wiszący fotel do ogrodu [CENY]

Ma piękny design, świetnie prezentuje się na balkonie, tarasie, w ogrodzie, a nawet w domu. Fotel - huśtawka przypominający kokon lub okrągłą kapsułę cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego - jest wygodny i oryginalny.

Modny trend: wiszący fotel do ogroduModny trend: wiszący fotel do ogrodu Fot. Homebook, okazje.info, nokaut, kolaż ładnydom

Miłośnicy stylu skandynawskiego z pewnością mają go już w swoich mieszkaniach czy ogrodach. Wiszący fotel to bardzo wygodny mebel. Połączenie huśtawki i hamaka, bo tak najprościej można go określić nada wakacyjnego klimatu i zagwarantuje błogi relaks. Na fotelu można uciąć sobie krótką drzemkę, poczytać książkę, posłuchać muzyki lub wypić ulubiony koktajl i odpocząć.

Ciekawy design, przypominający kokon podbija nasze serca. Fotel-huśtawka najczęściej wykonany jest z rattanu lub innego giętkiego materiału. Modele ogrodowe umieszczone są na specjalnej podstawie. Możemy tez kupić model, który da się przyczepić do sufitu, takie rozwiązania proponujemy w mieszkaniu.

Przewiewny splot ścianek huśtawki podczas każdego popołudnia zagwarantuje komfort i wygodę. Sprawdzi się zarówno wiosną, latem, jak i słoneczną jesienią. Fotel wyposażony jest w miękkie, pikowane poduszki, dzięki czemu jest w nim naprawdę przytulnie. Modny kokon świetnie sprawdzi się także jesienią, w towarzystwie koca.

Ceny wiszącego fotela są naprawdę różne. Najtańsze modele można kupić już od 400 złotych. Fotele różnią się trwałościa materiałów oraz sposobem wykonania. Jeśli marzysz o oryginalnym meblu do Twojego ogrodu - wiszący fotel będzie strzałem w dziesiątkę i stanie się ulubionym miejscem do odpoczynku i relaksu. Polecamy!

Poniżej znajdziecie meble oraz narzędzia ogrodowe przydatne podczas sezonu!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.