Trend Aquatic - morskie dodatki w twoim mieszkaniu

Joanna Szczurek
13.04.2018 16:46
W tym sezonie najnowsze trendy wnętrzarskie to te inspirowane designem nadmorskiej architektury i podwodnych głębin. Trend Aquatic idealnie wpisze się w wiosenną aurę, wprowadzając do wnętrz rześki powiew morskiej bryzy. Zobacz, jak w łatwy sposób przenieść ten trend do swojego wnętrza!

AquaticAquatic http://deccoria.pl

Trend Aquatic to odłam znanego już nam z wcześniejszych lat trendu Marine. Aquatic jest inspirowany przede wszystkim głębinami morskimi, począwszy od dekoracji w kształcie muszli przez motywy zwierzęce z dna oceanu, aż po meble i dodatki w kolorze kojarzącym się z nadmorskim klimatem.

W łatwy sposób możesz wykorzystać ten trend również w swoim mieszkaniu! Dzięki wprowadzeniu kilku dodatków w tym stylu odświeżysz swoje wnętrze i nadasz mu stylowy charakter. Mozaika w morskich kolorach na ścianie w łazience świetnie odda nadmorski klimat i rozjaśni wnętrze. Dodając do niego błękitne lub turkusowe dodatki dodasz pomieszczeniu charakteru. Inspiracje z dna oceanu możesz wprowadzić też do swojego salonu. Ciekawym elementem może być plakat na ścianie z morskimi motywami. Dodatki w stylu Aquatic będą wyglądać najlepiej w pomieszczeniach z jasnymi ścianami oraz meblami. Niewielkie akcenty w formie niebieskiego zegara, ozdobnych muszli czy wazonów z kolorowego szkła w modny sposób ożywią twój salon. Trend Aquatic możesz wykorzystać również w kuchni. Patery w kształcie ryb czy niebieskie talerze ze złotymi akcentami z pewnością umilą proces przygotowywania jedzenia i będą wyglądać efektownie na stole.

Więcej o: