Najpiękniejsza zastawa stołowa na wiosnę

Joanna Szczurek
18.04.2018 14:45
Jeżeli chcesz umilić sobie i swoim bliskim wspólny czas przy stole, wprowadź do jadalni wiosenne akcenty. Nic lepiej nie odda radosnego charakteru tej pory roku, niż kolorowa zastawa zdobiona motywami kwiatowymi i roślinnymi. Zobacz nasze propozycje i udekoruj swój stół na wiosnę!

zastawa na wiosnęzastawa na wiosnę Instagram/ @casadeperrin

Wiosenna zastawa w kwiaty

Zastawa udekorowana motywami kwiatowymi to istny synonim wiosny. Wprowadza do jadalni radosny i beztroski klimat, zarazem dodając pomieszczeniu elegancji bez nadęcia. Taka zastawa będzie pasować zarówno do wnętrz swojskich, rustykalnych, jak i bardziej nowoczesnych. Wszystko zależy od tego, jak jest urządzone twoje mieszkanie. Znaleźliśmy miski, talerze, maselniczki, dzbanki do mleka, które będą wyglądały świetnie na twoim stole. Wystarczy jeszcze, że położysz na nim świeżo ścięte kwiaty, a do twojej jadalni od razu zawita wiosna!

Kolorowa zastawa

Jeżeli na co dzień wybierasz minimalistyczne rozwiązania, a twoje wnętrze jest urządzone w nowoczesnym stylu, wybierz zastawę, która ożywi wnętrze i wkomponuje się w jego klimat. Najlepiej spiszą się proste formy w żywych kolorach, które idealnie oddadzą wiosenny klimat. Taka zastawa sprawdzi się również w surowych wnętrzach i jednolitym kolorze. Możesz też pójść o krok dalej i udekorować stół miskami i talerzami o niestandardowych, a nawet futurystycznych formach. Oprócz funkcjonalności, będą również stanowiły dekorację dla pomieszczenia.