Wyciskarki do soków - teraz w dobrych cenach

KM
26.02.2019 13:30
Świeżo wyciśnięty sok z warzyw lub owoców orzeźwi, dostarczy organizmowi potrzebnych witamin i błonnika oraz poprawi nasze samopoczucie. Wybierz jedną z wyciskarek i ciesz się zdrowym sokiem przygotowanym we własnej kuchni. Znaleźliśmy modele za mniej niż 800 złotych!

Wyciskarka do owocówWyciskarka do owoców Fot. Homebook materiały partnera

Jeszcze do niedawna najpopularniejszym sprzętem do wyciskania soków były sokowirówki. Teraz wypierają je wyciskarki wolnoobrotowe.

Wyciskarka do soków powinna znaleźć się w kuchni każdego, komu zależy na zdrowym odżywianiu. To praktyczne urządzenie pozwoli w dowolnej chwili przygotować pyszny, pełnowartościowy i świeży sok bez konserwantów i barwników. Potrzebne są jedynie świeże owoce i warzywa.

Wyciskarki do owoców i warzywWyciskarki do owoców i warzyw Fot. Homebook, materiały partnera, kolaż czterykąty


Czym różni się wyciskarka wolnoobrotowa od sokowirówki? Jej największą zaletą jest produkowanie soku lepszej jakości. Zyskuje on jednorodną konsystencję, zdecydowanie lepszy smak i jest bardziej wartościowy. Wyciskanie soku trwa dłużej, jednak różnica w smaku jest zauważalna. Wyciskarki wolnoobrotowe są dużo bardziej uniwersalne i poradzą sobie z każdym rodzajem warzyw i owoców. Ponadto nie napowietrzają soku. Wyciskarka doskonale radzi sobie także z roślinami liściastymi, takimi jak natka pietruszki oraz drobnymi owocami, na przykład jagodami.

Komentarze (1)
Zaloguj się
  • Teresa Resko

    Oceniono 9 razy -5

    Mam sokowirówkę i sama w domu robię soki oraz koktajle, dodaję banany i co mi wpadnie do głowy. Tak zrobione są zdrowe z błonnikiem minerałami i witaminami. Często piję je zamaiast posiłku to i wagę tracę jak trzeba. Od zeszłego lata mam sporo kg mniej. Poczytajcie odchudzanie z elementamii fizjologii i biochemii warto coś dla siebie zrobić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX