Alessi - włoski design w kuchni [AKCESORIA]

Są ładne i funkcjonalne, dlatego stały się symbolem designu na całym świecie. Przygotowaliśmy dla was przegląd akcesoriów kuchennych marki Alessi.

Dodatki do kuchni marki Alessi - propozycje

Akcesoria do mieszkania marki Alessi.Akcesoria do mieszkania marki Alessi. Kawiarka włoskiej marki Alessi. fot. okazje.info

Firma Alessi kieruje się zasadą, by jej przedmioty były funkcjonalne, użyteczne, a jednocześnie oryginalne, wyróżniające się. Każdy przedmiot potrafi wzbudzić emocje - posłuży do codziennego użytku i będzie dekoracją w kuchni!

Marka powstała w 1921 roku, teraz znana jest na całym świecie. Dla Alessi projektują najlepsi światowi designerzy, między innymi Philippe Starck, Alessandro Mendini czy Marcelo Wanders. Akcesoria wykonywane są ze stali, szkła, drewna oraz ceramiki. Innowacyjne kształty, piękne kolory i nietypowe wzory przypadną do gustu każdemu!

Furorę robi korkociąg w kształcie kolorowej papugi i fantazyjne kieliszki do jajek. Producent stworzył te nietuzinkowe akcesoria z myślą o osobach, które chcą urządzić oryginalne i funkcjonalne wnętrze, a czas spędzony w kuchni to dla nich świetna zabawa.

W ofercie Alessi znajdziemy pojemniki na przyprawy, kultowe czajniki, wyciskacze do cytrusów, korkociągi „Anna G”, miski, talerze, tace, patery, stojaki na wino, zabawne zaparzacze do herbaty czy minutniki do gotowania jajek.

Przedmioty Alessi ożywią każdą kuchnię! Ich ceny nieco przewyższają standardowe ceny przedmiotów tego typu, jednak nietuzinkowy design nie da obok nich przejść obojętnie.

 

Więcej o:
Copyright © Agora SA