Wygodne leżaki - idealne na balkon i do ogrodu

Wiosną, szczególnie tak ciepłą, jak w tym roku, marzy nam się żeby nawet w miejskiej dżungli zaznać odrobinę relaksu i poczuć się, jak na rajskiej plaży. Gdy temperatura rośnie, a słońce przygrzewa, nie warto spędzać czasu w czterech ścianach! To dobry moment, żeby zainwestować w wygodny leżak, na którym nawet na małym balkonie, poczytasz ulubioną książkę i zrelaksujesz się w wolny weekend.

Leżaki na balkon

Leżaki na balkonLeżaki na balkon pixabay.com

Mały balkon rządzi się swoimi prawami. Leżak, który wybierzesz nie powinien zajmować dużo miejsca, ważne aby szybko i łatwo można było go złożyć, ale nie zapominajmy również o najważniejszym - powinien być wygodny! Stylowym rozwiązaniem są leżaki drewniane, które świetnie pasują do ogrodu, ale również właśnie na balkon. Jeśli taki leżak jest dla ciebie zbyt twardy, wystarczy, że kupisz kolorową poduszkę, a będziesz mógł komfortowo spędzać na nim czas, czytając książkę lub zażywając kąpieli słonecznych. Najtańszym rozwiązaniem będzie z kolei leżak drewniany z materiałowym siedziskiem. Jest on wygodny, zajmuje mało miejsca zarówno, gdy jest rozłożony, jak i złożony, a także można go rozkładać w kilku pozycjach. Leżaki aluminiowe zajmują więcej przestrzeni, ale ich zaletą jest to, że spokojnie możesz je zabrać na wypad za miasto, bo rozkładają się nawet do pozycji leżącej.

Leżaki na taras i do ogrodu

Leżaki na taras i do ogroduLeżaki na taras i do ogrodu pixabay.com

Jeśli posiadasz duży taras lub ogród, masz duże pole do popisu. Możesz wybrać - rozkładane do pozycji leżącej modele drewniane, stylowe leżaki kilkuosobowe, które uwielbiają dzieci, a także duże i wygodne meble, do których przymocujesz daszek lub parasol chroniący przed słońcem. Ciekawą propozycją się również leżaki na kółkach (do łatwego przesuwania) oraz relaksacyjne - o ciekawym wyglądzie i stelażu, który umożliwia jeszcze efektowniejszy wypoczynek - poczujesz się na nim, jak na bujanym fotelu!

Więcej o: