Balony z helem to imprezowy hit! Gdzie je kupić w dobrej cenie?

red
19.08.2019 11:00
Balony z helem stały się niezastąpionym gadżetem na imprezie. Coraz częściej zamiast ciasta, jubilatowi przynosimy nadmuchane cyferki! Proste i efektowne, a radość obdarowanego gwarantowana. Gdzie niedrogo kupić foliowe balony? Podpowiadamy!

Balony z helem to prawdziwy urodzinowy hit. Upominek unoszący się w pokoju jubilata to nie tylko dobry pomysł na prezent, lecz również świetna dekoracja miejsca imprezy. Nadmuchiwane balony kupujemy też na wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie, tzw. "baby shower", czy inne okolicznościowe spotkania. Balony z helem są wyjątkowo fotogeniczne, dlatego świetnie prezentują się również na Instagramie. Gwiazdy chętnie umieszczają je na swoich profilach, utrwalając wyjątkowe momenty na pamiątkowych zdjęciach. Fenomen tego upominku wykorzystały niektóre firmy oferujące balony uwięzione w pudełkach. Przy otwarciu paczki z niespodzianką, balon powoli wylatuje z opakowania. 

Balony w kształcie cyferek

Na urodziny, rocznice i inne okazje związane z liczbami najlepsze są balony w kształcie cyferek. W sklepach dostępne są one w różnych rozmiarach i kolorach. Najbardziej efektowne są modele o wymiarach około 80 centymetrów, wykonane z połyskującej folii. Sam balon to koszt około 20 złotych. Za jego nadmuchanie we własnym zakresie zapłacimy od 10-15 złotych, a za całą butlę do napełnienia kilkudziesięciu balonów - 149 złotych. Ceny już napełnionych helem dużych balonów to około 45-50 złotych.

Balony w kształcie liter

Balony w kształcie liter najlepiej nadają się na wesela (napis "miłość", "love" albo inicjały pary młodej), narodziny dziecka (imię noworodka), imieniny, oświadczyny i inne okazje. Za pomocą liter możemy stworzyć każdy napis, a także poprzeplatać go znakami specjalnymi (np. &) lub skorzystać z już gotowych wyrazów (np. happy). To coraz chętniej wybierany element dekoracji stołu państwa młodych na weselu, zastępujący tradycyjne dekoracje kwiatowe. Balonami można wystroić pokój przygotowań panny młodej lub pana młodego albo pokoik dziecka.  

Więcej o:
Komentarze (19)
Zaloguj się
 • kloceklego

  Oceniono 24 razy 22

  niesamowite, tekst napisany tylko po to, żeby wyrzygać w nim reklamy

 • wookiee.chewbacca

  Oceniono 27 razy 19

  Nie kupować tego parszywego gòwna, które zaśmieca naszą planetę! W cywilizowanych krajach zabrania się sprzedaży takich śmieci, a polskiej dziczy się je reklamuje.

 • offler

  Oceniono 22 razy 18

  No i więcej plastikowego goovna zaśmieci ziemię.

 • michalfron

  Oceniono 19 razy 13

  Gratulujemy przyczyniania się do zaśmiecania ziemi. Kto potem połapie i posprząta to badziewie poimprezowe.

 • Jerzy Tomaszek

  Oceniono 12 razy 10

  Zaśmiecanie ziemi tą kołtuńską pretensjonalnością to jedno, drugie - zidiocenie na tle używania w Polsce między Polakami angielskiego: "love"-srowe, "bride"-dupide, trzecie - czy wypuszczenie na wielkich zgromadzeniach tysięcy balonów to czasem nie stwarzanie jakiegoś zagrożenia w powietrzu?

 • kttosia

  Oceniono 7 razy 5

  Plastikowe badziewia jednorazowego użytku, NIE, dziekuje nie potrzebuje

 • bartekgryko

  Oceniono 7 razy 5

  Jasne, produkujmy więcej plastiku... brawo za pomysły na kolejne śmieci

 • matteo789

  Oceniono 3 razy 3

  Należy tego natychmiast zabronić! Hel jest na wyczerpaniu i jest niezbędny do działania aparatury medycznej oraz innych procesów wysokich technologii !

 • angelus-silesius

  Oceniono 6 razy 2

  Balony z helem to imprezowy hit w Końskowoli

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX