Tanie kinkiety do sypialni [CENY DO 100 ZŁOTYCH]

Joanna Szczurek
08.05.2018 13:23
Oświetlenie sypialni jest niezwykle ważnym elementem jej całego wystroju. Jak dobrać je tak, żeby pasowało do aranżacji wnętrza, a także wprowadzało w sypialni odpowiedni klimat? Podpowiadamy i prezentujemy niedrogie kinkiety, za które nie zapłacisz więcej niż 100 złotych.

kinkiety do sypialnikinkiety do sypialni www.drivenbydecor.com/ materiały prasowe

Światło w sypialni nie powinno być zbyt mocne. Najlepsze będzie to o neutralnej barwie i średnim nasileniu. Światło to ma za zadanie relaksować i delikatnie odprężać, dlatego zrezygnuj ze zbyt silnych żarówek, które będą męczyć oczy. W sypialni obowiązkowo powinna znaleźć się lampa sufitowa, ale odpowiedni klimat pomieszczeniu nadają kinkiety. To one wprowadzają do sypialni nastrój, a poza tym są bardzo użyteczne. W sytuacjach, w których nie chcesz zapalać głównej lampy, kinkiet przy łóżku zapewni wystarczające oświetlenie. 

Dostępne są kinkiety ze światłem skierowanym do góry, lub w dół. Te pierwsze wybierz, jeżeli chcesz wykorzystać je również na przykład do czytania w sypialni. Wytwarzają one mocniejsze i bardziej ukierunkowane światło. Natomiast kinkiety ze światłem skierowanym do góry wytwarzają światło bardziej rozproszone, więc będą świetne, jeśli chcesz stworzyć w swojej sypialni odprężający klimat. W sypialni najlepiej sprawdzą się również kinkiety nieprzeźroczyste. Wytwarzają one mniej męczące dla oczu światło.

Więcej o: