Kochasz flamingi? Te gadżety cię zachwycą! Mamy wszystko dla wielbicieli flamingów

Moda na flamingi trwa! Różowe ptaki stały się bohaterami ubrań, akcesoriów i elementów wystroju wnętrz. Zgromadziliśmy w jednym miejscu najciekawsze gadżety z flamingami, w tym dmuchane materace, lampki nocne i akcesoria do kuchni.

Moda na flamingi

Flaming, czyli duży ptak o charakterystycznym, różowym ubarwieniu to obecnie jeden z najmodniejszych motywów w modzie i designie. Wszystkie zaczęło się od kilku zdjęć opublikowanych na Instagramie przez jedną z najważniejszych influencerek - Chiarę Ferragni (The Blonde Salad). Blogerka ubrana w błękitną sukienkę z flamingami rozpętała prawdziwą manię na różowe ptaki! Ekstrawaganckie i kolorowe, a zarazem smukłe i eleganckie - flamingi trafiają w masowe gusta i zdobywają coraz więcej fanów. 

W Polsce fascynację flamingami podkręciła Jessica Mercedes, która wybrała się na Arubę, dzieląc się z fanami pięknymi fotografiami upamiętniającymi kąpiel z różowymi ptakami. 

Materac z flamingiem

Punktem wyjścia były ubrania, ale dziś moda na flamingi znacznie wykracza poza tę kategorię. Różowe ptaki pojawiają się na akcesoriach i gadżetach, elementach wystroju wnętrz, tekstyliach, kosmetykach i dekoracjach przyjęć. Wycieczka na Wyspy Karaibskie, gdzie znajdują się plaże flamingów to marzenie wielu, ale w większości przypadków jest ono nie do zrealizowania.

Gadżety z flamingami co prawda nie zaspokoją apetytu na egzotyczną podróż, ale dodadzą nieco koloru codzienności. Kąpiel w basenie to nie to samo co kąpiel w Morzu Karaibskim, ale towarzystwo dmuchanego flaminga z pewnością zamieni ją w dużo zabawniejsze doświadczenie.

Gadżety i dekoracje z flamingiem

Flamingi opanowały też imprezowe gadżety: słomki, talerzyki, serwetki, girlandy czy baloniki. Różowo-białe zestawienie kolorystyczne kojarzy się z wakacjami i wymarzoną egzotyką, która urozmaici każde przyjęcie. Kształty ptaków przybierają również modne ledowe lampki z widocznymi żarówkami, które można powiesić na ścianie lub postawić na komodzie. Flamingowa mania dotknęła również gastronomię - dzięki specjalnym foremkom możesz przygotować ciastka w kształcie egzotycznych piękności!

Cotton balls, czyli kulki z muliny. Z łatwością zrobisz je w domu

  

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.