Zdjęcia z aparatu Instax - świetna pamiątka z wakacji i dekoracja domu

Kasia Żechowicz/WD
14.11.2018 11:50
Fotografia błyskawiczna przeżywa wielki renesans. Wszystko za sprawą nowych wersji aparatów automatycznie wywołujących zdjęcia. Na rynku przoduje firma Fujifilm i jej produkt Instax. Zdjęcia z aparatu to nie tylko świetna pamiątka, lecz również modna dekoracja wnętrz!
Wróć do artykułu
Komentarze (48)
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • frajtak

  0

  To nie aparaty wywołują zdjęcia. Nie oszukujcie ludzi hahahahha. Zdjęcia wywołuje wywoływacz znajdujący się w samym zdjęciu.

 • kozieradka2012

  0

  Do uwiecznienia "decydującuch momentów" najlepszy jest aparat... który masz przy sobie. To coś oczywiście można zawsze nosić przy sobie w garści albo w plecaczku, tylko po co, jeśli dobry smartfon zrobi nam lepsze zdjęcie (może być z "efektem Polaroida", też lepszym niż z oryginału) i od razu zarchiwizuje, gotowe do pokazania komu chcemy nawet na odległość. Jeśli ktoś zechce oglądać w zasadzie to samo, co widział tysiące razy.

  W sumie jednorazowa zabawka. Ale jak ktoś chce spróbować, to czemu nie?

 • paseo

  0

  NIKT tego nie kupuje,kolejna na chama reklama portalu.To absolutnie niszowe aparaty,wszedzie poprzeceniane.Po co komu dziś cos takiego,gdy wszystko jest od razu w sieci dostępne dla znajomych.Kto chce,wydrukuje sobie w zupełnie innej jakości.

 • mkk3a

  Oceniono 15 razy -9

  Ale tak szczerze - czy naprawdę ktokolwiek woli zdjęcia w albumie? Błyszczą się, więc połowe czasu zajmuje przekręcanie zdjęcia i/lub głowy, żeby nie było refleksów.
  Są małe - przynajmniej te w rozsądnej cenie.
  Jedno zdjęcie może oglądac jedna osoba, no max. 2 - więc jakiekolwiek opowiadanie co jest jest na zdjęcia, mija się z celem.
  Pożar domu, to też bezpowrotna utrata zdjęć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX