Odkurzacz bezprzewodowy - sprawdź, dlaczego warto go mieć!

KM
11.05.2018 11:30
Nowoczesne technologie ułatwiają nam codzienne życie - bez niektórych sprzętów wręcz nie wyobrażamy już sobie mieszkania. Jednym z nich jest odkurzacz. Ostatnio hitem stają się modele bezprzewodowe. Sprawdź, dlaczego warto mieć taki odkurzacz!

Odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacze bezprzewodoweOdkurzacze bezprzewodowe Fot. Philips

Smukła sylwetka odkurzacza sprawia, że łatwo dotrzeć nim do każdego zakamarka. Urządzenie zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż klasyczny odkurzacz, dzięki czemu łatwo je schować do szafy czy schowka. Odkurzacz bezprzewodowy nie wymaga worków. Ma wbudowany zbiornik, do którego wpada kurz oddzielony z wirującego powietrzu. Należy pamiętać jedynie o czyszczeniu filtra.

Mop obrotowy czy płaski - który lepiej wybrać? Wady i zalety

To jeden z najlepszych pomocników podczas domowych porządków. Jest również bezpieczny. Nie ciągną się za nami długie kable, przedłużacze, o które łatwo się potknąć. Dodatkowo nie musimy szukać gniazdka w pobliżu miejsca sprzątania, lub przepinać wtyczki przy zmianie pomieszczenia. Może nawet polubisz odkurzanie!

iRoboty - pełna wygoda sprzątania

vv v

iRobot być może nie zastąpi odkurzacza, ale będzie sporym ułatwieniem, szczególnie dla osób, które nie lubią odkurzania. To świetny pomocnik podczas sprzątania. Można go zaprogramować, by uruchamiał się o konkretnej godzinie w wybrane przez nas dni. Po skończeniu pracy, urządzenie samo wraca do swojej bazy. 

Ogromną zaletą iRobota jest to, że czyści także powierzchnie wzdłuż krawędzi i ścian, a gdy napotka przeszkodę, delikatnie się od niej odbija i rusza w innym kierunku, lub ją okrąża. Urządzenie szczególnie przypadnie do gustu osobom, które w ciągu tygodnia nie mają czasu na użycie odkurzacza. Robot posprząta podłogę bardzo dokładnie, dzięki czemu w pomieszczeniu będzie mniej kurzu, zabrudzeń oraz sierści, jeśli wśród domowników są czworonogi. 

Więcej o:
Komentarze (9)
Zaloguj się
 • mala2424

  Oceniono 4 razy 4

  Miałam electrolux ergorapido, byłam zachwycona - lekki, bez ciągnącego się przewodu i konieczności schylania się.
  Niestety starcza na ok 2 lata, potem pada bateria i nikt nie chce tego reperować bo się nie opłaca.

 • wicio2004

  Oceniono 2 razy 2

  Ten "artykuł" to jakaś porażka. Nie bardzo wiem czemu ma służyć poza zgarnięciem kasy od producenta/ów promowanych odkurzaczy? 11 zdań o ręcznych odkurzaczach bezprzewodowych i 7 o automatycznych!
  Przed zakupem zdecydowanie zachęcam do poczytania o odkurzaczach automatycznych, a w szczególności o Xiaomi Roborock, o którym napisałem na ceneo: ceneo.pl/59289520#tab=reviews
  Działa nie gorzej niż najnowsze Roomby, a kosztuje połowę ceny...a nowa bateria to koszt rzędu 250 zł.

 • jaleros

  Oceniono 1 raz 1

  Podpis iRobot i zdjęcie powerbota od Samsunga?
  Amatorzy...

 • sigit

  Oceniono 7 razy 1

  Gdzia ta strefa dobrych cen? iRobot za 3000 zepsuł się na gwarancji, ale odmówili naprawy gwarancyjnej bo "coś mokrego było na podłodze". Naprawa miała kosztować 2000. Do kosza. Niewymieniane tu Xiaomi kosztuje 400$ z Aliexpress i jest to wysyłka z Europy i TO jest strefa dobrych cen.

 • klarcia578

  0

  W moim domu doskonale sprawdza się odkurzacz bezprzewodowy. Miałam kiedyś robota, ale były trudności z odkurzaniem, bo czasami blokował się na meblach, czy zabawkach dzieci. Nawet mój mąż z niego korzysta w warsztacie, by szybko posprzątać garaż regiodom.pl/portal/porady-domowe/zrob-sam/nie-tylko-narzedzia-jak-urzadzic-warsztat-majsterkowicza?destination=node%252F11358. Mamy odkurzacz pionowy z Boscha, który można przerobić w ręczny. Ma fajne światełka, które pomagają dokładnie odkurzać w ciemnych pomieszczeniach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX