Odkurzacz bezprzewodowy - sprawdź, dlaczego warto go mieć!

Nowoczesne technologie ułatwiają nam codzienne życie - bez niektórych sprzętów wręcz nie wyobrażamy już sobie mieszkania. Jednym z nich jest odkurzacz. Ostatnio hitem stają się modele bezprzewodowe. Sprawdź, dlaczego warto mieć taki odkurzacz!

Odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacze bezprzewodoweOdkurzacze bezprzewodowe Fot. Philips

Smukła sylwetka odkurzacza sprawia, że łatwo dotrzeć nim do każdego zakamarka. Urządzenie zajmuje zdecydowanie mniej miejsca niż klasyczny odkurzacz, dzięki czemu łatwo je schować do szafy czy schowka. Odkurzacz bezprzewodowy nie wymaga worków. Ma wbudowany zbiornik, do którego wpada kurz oddzielony z wirującego powietrzu. Należy pamiętać jedynie o czyszczeniu filtra.

Mop obrotowy czy płaski - który lepiej wybrać? Wady i zalety

To jeden z najlepszych pomocników podczas domowych porządków. Jest również bezpieczny. Nie ciągną się za nami długie kable, przedłużacze, o które łatwo się potknąć. Dodatkowo nie musimy szukać gniazdka w pobliżu miejsca sprzątania, lub przepinać wtyczki przy zmianie pomieszczenia. Może nawet polubisz odkurzanie!

iRoboty - pełna wygoda sprzątania

vv v

iRobot być może nie zastąpi odkurzacza, ale będzie sporym ułatwieniem, szczególnie dla osób, które nie lubią odkurzania. To świetny pomocnik podczas sprzątania. Można go zaprogramować, by uruchamiał się o konkretnej godzinie w wybrane przez nas dni. Po skończeniu pracy, urządzenie samo wraca do swojej bazy. 

Ogromną zaletą iRobota jest to, że czyści także powierzchnie wzdłuż krawędzi i ścian, a gdy napotka przeszkodę, delikatnie się od niej odbija i rusza w innym kierunku, lub ją okrąża. Urządzenie szczególnie przypadnie do gustu osobom, które w ciągu tygodnia nie mają czasu na użycie odkurzacza. Robot posprząta podłogę bardzo dokładnie, dzięki czemu w pomieszczeniu będzie mniej kurzu, zabrudzeń oraz sierści, jeśli wśród domowników są czworonogi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.