Surowe wnętrze - fototapety imitujące cegłę, kamień, drewno [TRENDY]

red
01.02.2019 12:45
Podczas aranżacji wnętrza często zapominamy o ścianach, które odpowiednio zagospodarowane potrafią stać się ciekawym elementem wystroju, a nie tylko tłem dla mebli. Trendy wnętrzarskie na 2019 rok to fototapety, które imitują kamień, cegłę, beton czy drewno. Takie tło doda charakteru nie tylko twojemu salonowi!

fototapetyfototapety www.muralswallpaper.co.uk/ http://www.idealhome.co.uk

Fototapeta imitująca cegłę

Cegła to jeden z najmodniejszych motywów wykorzystywanym we wnętrzach. Zachwyca i inspiruje nieregularną fakturą i surowym charakterem. Jej zastosowanie w mieszkaniu jest bardzo uniwersalne. Motyw cegły pasuje tak na prawdę do wszystkich pomieszczeń: od salonu, przez sypialnię, aż po kuchnię czy łazienkę. Również w dopasowaniu stylu panuje dowolność. Fototapeta imitująca cegłę podkreśli charakter loftów, doda charakteru wnętrzom minimalistycznym i nowoczesnym, ale również wkomponuje się świetnie do mieszkań urządzonych w stylu industrialnym czy rustykalnym. 

Fototapeta imitująca kamień i beton

Fototapeta imitująca kamień to świetna alternatywa dla kamienia dekoracyjnego. Jeżeli chcesz wprowadzić do swojego mieszkania ciekawy akcent w postaci jednej ściany z kamienia, a nie chcesz przeprowadzać większych remontów, wybierz fototapetę! Kamień wygląda świetnie w towarzystwie ciepłych kolorów, takich jak złoto czy brąz. Pomieszczeniom, w którym jest kominek doda charakteru i sprawi, że będą wyglądać jeszcze bardziej stylowo.

Fototapeta imitująca drewno

Surowe dodatki we wnętrzach to wielki hit 2018 roku. Te drewniane pojawiają się w postaci dodatków, mebli, eksponując nieregularną strukturę drewna i jego naturalną fakturę. Jeżeli przypadł ci do gustu ten trend, zastanów się nad fototapetą imitującą drewno. To rozwiązanie będzie wyglądać szczególnie ciekawie w pomieszczeniach rustykalnych, oraz takich urządzonych w stylu etno. 

Więcej fototapet imitujących surowe materiały znajdziesz poniżej:

Więcej o: