Trendy 2018: dodatki z czarnego metalu

W tym sezonie trendy wnętrzarskie kierują naszą uwagę w stronę naturalnych surowców, które w nowoczesny sposób łączymy z metalem. W 2018 króluje ten barwiony na czarno - staje się surową dekoracją mebli oraz innych dodatków. Zobacz, z czym go łączyć i w jaki sposób wykorzystać go w swoim mieszkaniu.

wystrój z elementami czarnego metaluwystrój z elementami czarnego metalu deluxe.trojmiasto.pl/ thedesigntabloid.com

Trendy wnętrzarskie na rok 2018 oscylują wokół naturalnych surowców, takich jak drewno, kamień czy żywe rośliny. Ciekawym i bardzo modnym w tym roku połączeniem będzie zestawienie natury z surowym metalem, który pojawia się w nowoczesnej formie. To bardzo uniwersalny trend - wkomponuje się we wnętrza nowoczesne, rustykalne czy te z elementami stylu etno. 

Czarny metal - meble

Czarny metal pojawia się przede wszystkim jako materiał wykończeniowy mebli. Mogą to być nóżki sofy lub krzesła czy elementy wykończeniowe szafki lub stolika kawowego. Czarny metal wygląda świetnie w połączeniu ze szkłem. Meble z tych dwóch tworzyw będą pasować do mieszkań urządzonych w stylu minimalistycznym. Jednak metal to nie tylko dodatek. Bardzo modne w tym sezonie są metalowe lampy, zarówno te sufitowe, jak i podłogowe. Jeśli chcesz wprowadzić metalowe elementy nie tylko do salonu, ale również do innych pomieszczeń, możesz wybrać lampki stołowe lub zegary ścienne. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.