Urodziny z jednorożcem w tle - nasze propozycje

W tym sezonie królują barwne, rzucające się w oczy wzory. Ten baśniowy, tęczowy deseń kochają nie tylko dzieci, lecz i dorośli - mowa o jednorożcu czyli stworku, który z powodzeniem może stać się motywem przewodnim urodzinowej imprezy malucha. Mamy dla Was wiele pięknych inspiracji, dzięki którym zorganizujecie ten niezwykły dzień tak, że będzie niezapomniany i pełen radości.

Pomysł na dekorację urodzinową w stylu jednorożca

Pomysł na urodziny dziewczynki w stylu jednorożcaPomysł na urodziny dziewczynki w stylu jednorożca materiały partnera

Motyw jednorożca kochają dzieci na całym świecie. Jest on kolorowy, tęczowy i wzbudza ciepłe uczucia. Zaproszeni na przyjęcie goście z pewnością zakochają się w talerzykach z wizerunkiem tego bajkowego zwierzaka, a dzięki ozdobnym opaskom maluchy dosłownie zmienią się w baśniowego stworka. Wisienką na torcie podczas urodzinowej zabawy może stać się piniata w kształcie jednorożca, która zmotywuje dzieci do zabawy, a po wypełnieniu słodyczami stanie się wspaniałą, słodką niespodzianką. Wielkim hitem imprez urodzinowych są również duże, foliowe balony, które wspaniale wyglądają na pamiątkowych zdjęciach.

Pikery personalizowanePikery personalizowane Fot. partybox, materiały partnera

Więcej inspiracji poniżej:

Jeśli Twoje dziecko jest miłośnikiem jednorożców i szukasz prezentu utrzymanego w tym motywie - mamy idealne propozycje!

Więcej o: