Strawberry party - rozpoczynamy sezon na truskawki [AKCESORIA]

Wszyscy uwielbiamy się bawić. Kiedy na zewnątrz robi się coraz cieplej, chętniej wyrwalibyśmy się z domu na imprezę z przyjaciółmi. Niedawno była majówka, większość z nas organizowała grill i garden party. Teraz zaczynamy sezon na truskawki, więc dlaczego nie zorganizować truskawkowego party? Mamy akcesoria i dekoracje, które świetnie się sprawdzą!

Truskawkowe party,Truskawkowe party, Fot. partybox

Pomysłów na urządzenie tematycznej imprezy jest mnóstwo. Warto dopasować dekorację i motyw imprezy do wieku i temperamentu gości, jednak truskawki lubi większość z nas – truskawkowe party w sezonie na te owoce będzie strzałem w dziesiątkę!

Jak wprowadzić truskawkowy motyw na imprezę? Za pomocą dodatków! Przede wszystkim warto zaopatrzyć się w papierowe naczynia. Najlepiej kupić cały komplet. Naczynia są jednorazowe, dzięki czemu po zabawie łatwo posprzątać. Papierowe kubeczki i talerzyki świetnie sprawdzą się na party w ogrodzie, ale i w domu. Praktyczne, ozdobione truskawkami dodadzą przyjęciu uroku, zachwycą gości i podkreślą motyw zabawy. Do kompletu świetnie będą pasowały truskawkowe serwetki. Miłośnicy herbaty ucieszą się z pojawienia się zaparzaczy w kształcie truskawki. Na truskawkowym party nie może zabraknąć truskawek przeznaczonych do jedzenia.

Ważne są także dekoracje! Rozety to bardzo modne rozwiązanie. Papierowe rozety w kolorze soczystych truskawek podkreślą truskawkowy motyw imprezy i stworzą niesamowity klimat. Jeśli organizujesz truskawkowe party dla dzieci, doskonałym pomysłem będą przebrania. Maluchy uwielbiają imprezy w strojach. Poniżej znajdziecie kostiumy dziecięce z motywem truskawki, owocowe okulary oraz tatuaże, które zrobią wśród maluchów furorę.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.