Dodatki niezbędne do organizacji wesela [INSPIRACJE]

Marzysz o weselu jak z bajki? Jeśli już prawie wszystkie sprawy organizacyjne masz dopięte na ostatni guzik i szukasz pomysłu, co zrobić, by uroczystość była niezapomniana, czytaj dalej! Mamy dla was dodatki, dzięki którym przyjęcie będzie niepowtarzalne i nietuzinkowe.

organizacja wesela dodatkiorganizacja wesela dodatki http://www.wantthatwedding.co.uk/ materiały prasowe

Ślub i wesele to najważniejsze uroczystości na wspólnej drodze zakochanej pary. Dlatego są one poprzedzone długimi przygotowaniami, podczas których każdy, nawet najmniejszy szczegół musi być idealnie dopracowany. Jeżeli chcesz, żeby twoje wesele zostało zapamiętane przez gości, nie musisz wcale wydawać na nie majątku. Wystarczy, że dobierzesz dodatki, które odpowiednio dopasowane potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat!

dekoracje na weseledekoracje na wesele materiały prasowe

W ostatnich latach klimat moda weselna ewoluowała. Klimat panujący na przyjęciach jest luźniejszy, potraktowany z przymrożeniem oka, czasami żartobliwy. Jeżeli podoba ci się taki styl urządzania przyjęć weselnych, wiele ciekawych dodatków możesz znaleźć w sklepach internetowych. Efektowną ozdobą na stół będą miniaturowe sztalugi w kształcie serca, na których możesz zapisać nazwiska gości i w ten sposób przypisać ich do odpowiedniego miejsca. Kolejnym miłym dla oka dodatkiem, który będzie dla młodej pary świetną pamiątką, jest księga gości, do której każdy może wpisać życzenia. Stół ozdobią również dekoracje z napisami i tabliczki. Sala będzie prezentować się wyjątkowo, jeśli przystroicie ją girlandami, eleganckimi rozetami czy konfetti. Oryginalną ozdobą może być też lampion w kształcie serca. 

Nie zapomnij o ozdobach na tort! Możesz wybrać klasyczne figurki Pani i Pana młodego, lub eleganckie pikery z ozdobnym napisem. Zabawnym akcentem na weselu mogą być naklejki na buty z żartobliwymi napisami. Ten niedrogi gadżet na pewno rozbawi gości!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.