Napisy we wnętrzach - modne poduszki, plakaty i tabliczki z napisami

Napisy to modny akcent w nowoczesnych wnętrzach. Zdobią ściany, tekstylia i dodatki. Niektóre produkty z napisami można personalizować! Wybraliśmy najciekawsze poduszki, plakaty i tabliczki, które ożywią wystrój twojego domu.

Kiedyś gościły w książkach i notatnikach, dziś przenoszą się na ściany i kafelki, zdobią tekstylia i gadżety. Mowa o napisach, które stały się wyjątkowo modnym akcentem w aranżacji wnętrz. Najbardziej popularne są napisy z motywującymi frazami albo złotymi myślami, które nigdy nie tracą na znaczeniu. Chętnie umieszczamy je w kuchni, w sypialni albo na centralnej ścianie w salonie. Jeśli jednak nie przekonują cię rozwiązania na stałe, takie jak naklejki czy tapety z napisami, wybierz dodatki, które w każdej chwili możesz zmienić na inne! To również dobry pomysł na prezent - dla młodej pary lub na parapetówkę. 

Poduszki z napisami

Poduszki personalizowanePoduszki personalizowane Fot. crazyshop, materiały partnera

Poduszki z napisami urozmaicą jednolitą "plamę" jaką w salonie jest kanapa, a w sypialni łóżko z narzutą. Napisy świetnie komponują się również z innymi wzorami, na przykład paskami czy kratką, więc możesz zestawiać je wszystkie we własną, niepowtarzalną kompozycję. Poduszkę z napisem możesz spersonalizować, umieszczając na niej wybrane imię albo ulubioną frazę. Taki dodatek do domu to świetny pomysł na prezent okolicznościowy np. z okazji narodzin dziecka lub urodzin przyjaciółki.

Plakaty z napisami

Plakaty z napisamiPlakaty z napisami Kolaż Ładny Dom / Mat. partnerów

Nie masz pomysłu na zagospodarowanie gołej ściany w salonie? Wystarczy, że zamocujesz jedną zwykłą półkę, ustawisz na niej oryginalne dekoracje i gotowe! W wykonaniu zadania pomogą ci modne plakaty z napisami. Wybieraj je zgodnie z własnym stylem i upodobaniami. Kochasz pizzę? Czemu nie podziwiać jej na plakacie! Lubicie spędzać czas we dwoje? Podkreślcie swoje uczucie napisem "better together". Propozycji jest wiele, a każda okaże się dobra, jeśli odzwierciedli styl życia domowników. Plakaty ustaw na półce w towarzystwie figurek, doniczki z kwiatkiem i książek. Poniżej znajdziesz kilka propozycji modnych plakatów z napisami, które możesz również spersonalizować.

Tabliczki z napisami

Kiedyś wieszanie tabliczek z nazwiskiem domowników na drzwiach wejściowych było normą. Dziś wolimy większą anonimowość, choć powoli wracamy do starej tradycji. Tabliczkę z napisem możesz przymocować również w przedpokoju, na przykład przy wieszaku na ubrania, witając gości miłymi słowami. Oprócz tabliczek wejściowych są również oryginalne modele do kuchni, na przykład w kształcie imbryka. Na takiej dekoracji możesz umieścić dowolny napis, informując kto "rządzi" przy palnikach albo kto najlepiej przygotowuje kawę. 

Tabliczki z napisamiTabliczki z napisami Kolaż Ładny Dom / Mat.partnerów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.