Najpiękniejsze serwisy kawowe z kamionki - mamy komplety tańsze o 40%

Wiosna i lato to czas, kiedy wymieniamy dodatki w naszych domach i mieszkaniach na takie, które podkreślą radosny charakter wakacyjnych dni. Serwisy kawowe z kamionki to praktyczny dodatek, który nie tylko umili czas spędzany przy codziennej kawie czy herbacie, ale również ozdobi twoje wnętrze. Zobacz najpiękniejsze zestawy, jakie znaleźliśmy - teraz w świetnej cenie!

Kamionka składa się z gliny, szamotu i piasku kwarcowego. Naczynia z kamionki wypalane są w bardzo wysokiej temperaturze. Serwis kawowy z kamionki jest nieprzezroczysty, ale mimo tego może być zdobiony. Talerze kamionkowe, a także inne elementy zastawy charakteryzują się bardzo wysoką odpornością mechaniczną. Oznacza to, że mogą przetrwać upadek i łatwo się nie ukruszą, ani nie zarysują. Naczynia z kamionki mają dość grube ścianki, dzięki czemu bardzo długo utrzymują ciepło. Zastawa z kamionki zazwyczaj będzie o wiele grubsza niż ta wykonana z porcelany, dlatego jeśli zależy ci na inwestycji na lata, kamionka okaże się lepszym wyborem. Wybraliśmy komplety i pojedyncze elementy serwisu kawowego - wybierz to, co spodoba ci się najbardziej!

Zastawa stołowa: serwisy kawowe

Serwisy kawoweSerwisy kawowe Fot. Materiały Promocyjne Partnera

Serwis kawowy z kamionki kojarzy nam się głównie ze stylem rustykalnym i sielskim klimatem, ale również eleganckimi wnętrzami, utrzymanymi w klasycznym charakterze. To w takich wnętrzach będzie wyglądać najlepiej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wprowadził naczynia z kamionki do mieszkania w stylu minimalistycznym czy nowoczesnym. Wiosna i lato to idealny moment na to, żeby wprowadzić do swojego mieszkania kolorowe akcenty, które ożywią pomieszczenie i wprowadzą do niego radosną atmosferę. Naczynia w kolorze soczystej pomarańczy lub czerwieni będą strzałem w dziesiątkę!

Serwis kawowy z kamionki

Zakup pełnego serwisu kawowego lub herbacianego to koszt kilkuset złotych. Jeżeli nie chcesz wydawać fortuny na nową zastawę, możesz postawić na pojedyncze akcenty, które równie skutecznie podkreślą letni klimat w mieszkaniu. Trafnym pomysłem może okazać się zakup filiżanki lub dzbanka z kamionki, które mogą wyglądać ciekawie również w połączeniu z minimalistyczną resztą kompletu. Jeżeli poranną kawę lubisz pić wyłącznie w towarzystwie gazety, taka filiżanka z pewnością umili ci czas. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.