Najpiękniejsze serwisy kawowe w kwiatowe wzory

JS
14.06.2018 16:36
Wiosna i lato to czas, kiedy wymieniamy dodatki w naszych domach i mieszkaniach na takie, które podkreślą radosny charakter wakacyjnych dni. Serwisy kawowe w kwiatowe wzory to praktyczny dodatek, który nie tylko umili czas spędzany przy codziennej kawie czy herbacie, ale również ozdobi twoje wnętrze. Zobacz najpiękniejsze zestawy, jakie znaleźliśmy.

Zastawa stołowa: serwisy kawowe

serwis kawowy w kwiatyserwis kawowy w kwiaty materiały prasowe

Zastawa stołowa w kwiaty kojarzy się nam głównie ze stylem rustykalnym i sielskim klimatem, ale również eleganckimi wnętrzami, utrzymanymi w klasycznym charakterze. To w takich wnętrzach będzie wyglądać najlepiej, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś wprowadził kwiatowe akcenty w mieszkaniu minimalistycznym czy nowoczesnym. Wiosna i lato to idealny moment na to, żeby wprowadzić do swojego mieszkania kwiatowe akcenty, które ożywią pomieszczenie i wprowadzą do niego radosną atmosferę. 

Kwiatowe akcenty

filiżanka w kwiatyfiliżanka w kwiaty tumblr.com/ materiały prasowe

Zakup pełnego serwisu kawowego lub herbacianego to koszt kilkuset złotych. Jeżeli nie chcesz wydawać fortuny na nową zastawę, możesz postawić na pojedyncze akcenty, które równie skutecznie podkreślą letni klimat w mieszkaniu. Trafnym pomysłem może okazać się zakup filiżanki lub cukiernicy w kwiaty, która może wyglądać ciekawie również w połączeniu z minimalistyczną resztą kompletu. Jeżeli poranną kawę lubisz pić wyłącznie w towarzystwie gazety, taka filiżanka z pewnością umili ci czas.