Prezenty dla nauczyciela - drobiazgi z okazji Dnia Nauczyciela

KK
27.09.2019 09:30
Niedługo Dzień Nauczyciela. Choć są zwolennicy i przeciwnicy tego święta, wedle zwyczaju warto podziękować nauczycielom, wychowawcy za opiekę, pomoc i przekazaną wiedzę. Jaki prezent kupić dla nauczyciela, by nie czuł się skrępowany. Jaki prezent będzie skromny, osobisty i niezobowiązujący? Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy garść pomysłów na prezent!

Kwestia prezentu dla nauczyciela zawsze wywołuje burzę wśród rodziców, ale też i uczniów. Dawniej nauczyciele obdarowywani byli jedynie kwiatami, czekoladkami czy kawą. Później królował bizantyjski przepych: mikrofalówki, sprzęty agd, komplety pościeli czy droższa biżuteria. Teraz stawiamy na skromność. Ważne jest, by prezent nie wprawiał nauczyciela w zakłopotanie, był praktyczny, ładny, ale też personalizowany. Mamy kilka świetnych pomysłów!

Prezenty personalizowane 

Plakat personalizowany NauczycielPlakat personalizowany Nauczyciel Fot. crazyshop, materiały partnera

Ciekawym pomysłem są prezenty personalizowane, które są niepowtarzalne. Przykładem jest fotoramka, dzięki której zdjęcia na zakończenie roku szkolnego staną się pamiątką na wiele lat, zarówno dla uczniów, jak i nauczyciela. Praktyczny może okazać się również kubek z zabawną sentencją, która codziennie będzie przypominać nauczycielowi o ulubionej klasie. Kubki również możesz personalizować, co sprawia, że prezent staje się unikatowy.

Proponujemy również kubki termiczne, które są bardzo użyteczne i z pewnością ucieszą każdego nauczyciela. Miłym upominkiem jest również personalizowana poduszka, lub materiałowa torba.

Słodki upominek

Czekoladki personalizowane dla nauczycielaCzekoladki personalizowane dla nauczyciela Fot. crazyshop, materiały partnera, kolaż czterykąty

Po ciężkim roku szkolnym czas na słodkie lenistwo i wakacje. Świetnym prezentem dla nauczyciela będą słodkości. Wybór jest szeroki. Słoikiem z wygrawerowaną dedykacją i cukierkami na pewno zaskoczysz ulubionego pedagoga, a prezent z pewnością wywoła uśmiech, bo kto nie lubi słodyczy? Sprawdzą się także personalizowane miętówki – to pomysł na oryginalny prezent. Na etykiecie opisane jest działanie miętówek – zregenerują zmęczony głos, zniosą napięcie lekcyjne i usuną wszystkie dolegliwości związane z pracą nauczyciela.

Wielbicielom czekolady przypadnie do gustu belgijska czekolada, zapakowana w personalizowaną puszkę z imieniem, nazwiskiem i życzeniami. Strzałem w dziesiątkę będzie pudełko czekoladek, ale nie zwykłych! Praliny zapakowane będą w pudełko imitujące szkolny zeszyt, na wierzchu którego widniała będzie nazwa przedmiotu.

Kubki, zestawy herbat - prezent dla miłośnika herbaty

Zestaw herbat w skrzynce dla nauczycielaZestaw herbat w skrzynce dla nauczyciela Fot. crazyshop

Najwspanialsi pedagodzy zasługują na wyjątkowy prezent. Doskonale sprawdzi się skrzyneczka z pysznymi herbatami. Warto podkreślić, że skrzyneczka na wieczku ma specjalną dedykację, imię i nazwisko lub życzenia. Ten pomysł mogą wykorzystać klasy szczególnie zżyte ze swoim wychowawcą, które chcą by nauczyciel pamiętał o nich przez cały okres wakacji.

Jeśli herbata to musi być też kubek. Jeśli nauczyciel ma duży dystans do siebie i poczucie humoru, możemy pokusić się o zabawny tekst na ściance kubka. Nauczyciele, mający dłuższą drogę do pracy lub żyjący w ciągłym biegu z pewnością docenią podarowany przez swoich wychowanków kubek termiczny. Pamiętajcie, praktyczne prezenty cieszą najbardziej!

Notatnik - świetny prezent dla nauczyciela

Personalizowany notatnik dla nauczycielaPersonalizowany notatnik dla nauczyciela Fot. crazyshop

Dobremu nauczycielowi nie może zabraknąć notatnika. Uczniowie mogą zadbać, by wychowawca był wyposażony w naprawdę wyjątkowy kajet. Wybraliśmy plannery z mnóstwem miejsca na notatki oraz kalendarzem, do zapisywania wszystkich ważnych wydarzeń. Książkowy kalendarz z wyróżniającą się okładką i specjalną dedykacją to świetny pomysł na prezent z okazji zakończenia roku szkolnego. Praktyczny i ładny, z resztą zobacz sam!

Więcej o: