Blachodachówka odporna na korozję

KM
14.06.2018 11:33
Szukasz eleganckiego, niezawodnego i trwałego pokrycia dachowego? Zależy ci na materiałach najwyższej jakości? Lepiej trafić nie mogłeś! Firma Blachy Pruszyński w najnowszej ofercie prezentuje blachodachówkę REN. Czym różni się ona od pozostałych? Zobacz sam.

Blachodachówka REN - jaka jest?

Budujesz dom lub wymieniasz dach i szukasz pokrycia w arkuszach ciętych na wymiar? Blachodachówka REN będzie dla Ciebie idealna. Charakteryzuje ją oryginalny kształt i estetyka wykonania. Dom pokryty prezentowaną blachodachówką wyróżni się na tle pozostałych budynków w okolicy, sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

REN dostępna jest w przekroju poprzecznym, dzięki czemu sprawdzi się na pochylonym dachu, o skomplikowanych, ekstrawaganckich kształtach, ale też na tych o prostej konstrukcji. 

Dowiedz się więcej o blachodachówce >>

Zalety blachodachowki REN

Blachodachówka ma symetryczną konstrukcję, dzięki czemu krycie dachu możemy rozpoczynać zarówno od lewej, jak i prawej strony. Ogromną jej zaletą jest wysoka odporność na korozję. Po wielu latach użytkowania blachodachówka nie traci ani cech użytkowych, ani swoich walorów estetycznych. Prace montażowe nie wymagają użycia specjalistycznego sprzętu. Oryginalne wyprofilowanie gwarantuje mniejszą podatność na osadzanie się zanieczyszczeń.

Z jakiego materiału powstaje?

Blachodachówka REN produkowana jest ze stali, materiału najwyższej jakości. Następnie pokrywana jest ocynkowaną powłoką metaliczną oraz organiczną, najczęściej w postaci poliesteru.

Producent zadbał, by jego wyrób dostępny był w dwóch wersjach. W zależności od potrzeb klienta blacha sprzedawana jest w odpowiednio dociętych arkuszach na wymiar, lecz też w wersji panelowej, w pojedynczych lub podwójnych modułach.

Dane techniczne blachodachówki REN

Kupując blachodachówkę REN na wymiar, wybieramy model 350 mm lub 400 mm, natomiast moduły w panelach mają stałą długość 350 mm. Wysokość skoku panela wynosi 25 mm, w wersji na wymiar - 20 mm. Fala blachodachówki ma wysokość 27,3 mm, szerokość całkowita wynosi 1182 mm, a użytkowa 1096 mm.

Blachodachówka modułowa, sprawdź >>

Więcej o: