Moc personalizacji: trzy najlepsze pomysły na prezent

KJ-Ż
19.06.2018 15:10
Urodziny przyjaciółki, święto babci lub dziadka, a także rocznica ślubu rodziców to ważne wydarzenia, na które chcemy podarować najbliższym wyjątkowe prezenty. Czasami nie muszą być drogie, bo jeśli damy je prosto z serca, zostanie to bardziej docenione niż metka. Takimi upominkami są z pewnością rzeczy spersonalizowane. Jak wybrać najciekawsze? Podpowiadamy!

Personalizowane ramki na zdjęcia

Ramka z pamiątkowym zdjęciem to wspaniały pomysł na prezent. Jeśli obdarowana osoba jest nostalgiczna i lubi otaczać się przedmiotami to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Taki prezent możesz kupić mamie lub babci, aby miała przy sobie wszystkie swoje dzieci lub wnuki. To również pomysłowy podarunek na imprezy okolicznościowe: śluby, rocznice, narodziny dziecka i wiele innych okazji. Możesz na nim wygrawerować imiona młodej pary lub malucha oraz datę ślubu lub narodzin, a także życzenia. Taka ramka nie musi być klasyczna. Możesz wybrać też drewniany model - szkatułkę w formie kwadratu ze zdjęciami po bokach. Nie tylko będzie ładnie wyglądała na półce, ale stanie się również ciekawym dodatkiem do mieszkania, a obdarowana osoba z łatwością schowa w niej wszystkie swoje skarby.

Personalizowane lusterko

Personalizowane lusterkoPersonalizowane lusterko materiały partnera

Jeśli wybierasz się na urodziny fanki makijażu podaruj jej oryginalne kieszonkowe lusterko. Dzięki temu zwykłemu będzie mogła sprawdzić czy dobrze wygląda, a dzięki powiększającemu, dyskretnie poprawi makijaż oczu lub ust. Zadedykuj koleżance zabawny napis i wybierz uroczą grafikę, a prezent z pewnością przypadnie jej do gustu! 

Personalizowana podpórka na książkę

Czekają cię urodziny u prawdziwego mola książkowego lub wielbiciela gastronomii? Nie chcesz kupować mu nowego tomu, bo boisz się, że nie trafisz w jego gust? Wybierz personalizowaną podstawkę na książkę! Z takim gadżetem będzie mógł wygodnie pochłaniać swoje ulubione lektury lub bezproblemowo korzystać z książki kucharskiej. Ciekawym pomysłem na prezent są również podpórki na lektury, które chce się ustawić na półce. Dzięki nim tomy nie przewrócą się i obdarowana osoba będzie miała je zawsze pod ręką, a napisy oraz zdjęcia umieszczone na prezencie będą przypominały jej o urodzinowej imprezie.

Więcej o: