Trzy sprytne akcesoria kuchenne, dzięki którym zaoszczędzisz miejsce w szafkach

Kasia Żechowicz
14.11.2018 10:00
Większość z nas narzeka na brak miejsca do przechowywania w kuchni. Jeśli dotyczy to również ciebie, mamy dobrą wiadomość! Wyszukaliśmy kuchenne akcesoria, które pomagają zaoszczędzić cenną przestrzeń i utrzymać porządek.

Marka Joseph Joseph znana jest z praktycznych i wielofunkcyjnych akcesoriów kuchennych, które wyróżniają się atrakcyjnym dizajnem. Produkty angielskiej firmy można rozpoznać po wyraźnych kolorach i prostej, ale genialnie przemyślanej formie. Przyzwyczajeni do niewielkich metraży angielskich szeregowców, Anthony i Richard Joseph opracowali sprzęty, które świetnie sprawdzają się na małych przestrzeniach, a oprócz tego dobrze wyglądają! Bracia założyciele postarali się również o uniwersalny styl, który pasuje do każdej kuchni.

Zestaw misek i pojemników

Kolorowy zestaw Joseph Joseph z linii Nest™ Plus to jeden z najbardziej znanych produktów marki. Zestawy różnią się liczbą elementów (wskazuje ją cyferka w nazwie, np. Nest 7 albo Nest 9), lecz w każdym znajdują się praktyczne i zajmujące mało miejsca naczynia kuchenne. Co najważniejsze - są one zaprojektowane tak, aby można je było wkładać jedno w drugie. Dzięki temu łatwiej utrzymać porządek w szafce i zyskać miejsce na inne sprzęty. Zestaw z linii Nest zawiera duże i małe miski, a także durszlak, sitko (lub sitka) i miarki. Wszystkie produkty są antypoślizgowe i utrzymane w typowej dla marki kolorystyce, dzięki której łatwo odróżnić od siebie poszczególne elementy. W kolekcji Joseph Joseph znajdziesz także analogicznie zaprojektowane zestawy pojemników do przechowywania.

Zestaw misek Joseph JosephZestaw misek Joseph Joseph Kolaż Ładny Dom / mat. partnera

Zestaw desek do krojenia

Zestaw desek do krojenia z kolekcji Nest Chop pozwoli zaoszczędzić miejsce na kuchennym blacie. Komplet składa się z trzech desek różnej wielkości, zagiętych u dołu, dzięki czemu mogą stać i nie przewracają się, gdy odkładamy je na miejsce. Zaokrąglona forma ułatwia również przesypywanie pokrojonych składników z deski do miski lub garnka. W ofercie Joseph Joseph znajdziesz też zestaw desek do krojenia Index Compact ze specjalnym pojemnikiem i organizerem w jednym. Każdy z elementów oznaczony jest innym kolorem wskazującym, jakie produkty należy kroić na danej desce. Dzięki temu mięso zawsze kroimy na czerwonej, a na przykład warzywa na zielonej desce.

Deski do krojenia Joseph JosephDeski do krojenia Joseph Joseph Mat. partnera

Organizer na sztućce

Organizer na sztućce DrawerStore™ to nowy produkt marki Joseph Joseph. Dzięki odpowiednio wyprofilowanym przegródkom sztućce przechowuje się jedne pod drugimi, co nie przeszkadza w ich wyjmowaniu i wkładaniu. Można je układać uchwytem w dół albo na odwrót. Tak skonstruowany pojemnik zajmuje znacznie mniej miejsca niż jego tradycyjny odpowiednik. Jest to szczególnie ważne w kuchniach, w których mało jest wąskich szuflad. Oprócz tego przegródki w nowym organizerze angielskiej marki oznaczono ikonkami przypominającymi, jakie sztućce powinny leżeć w danym miejscu. 

Organizer na sztućce Joseph JosephOrganizer na sztućce Joseph Joseph Kolaż Ładny Dom / mat. partneraWięcej o:
Komentarze (6)
Zaloguj się
 • sselrats

  Oceniono 22 razy 18

  Aaaaaby zaoszczedzic miejsce w szafkach nalezy wszystko z szafek wyciaganac na blaty.

 • Elżbieta Ear

  Oceniono 22 razy 16

  Nie "sprytne" tylko praktyczne. Spryt to cecha sprawcza istoty zywej i swiadomej, deska do krojenia rzeczą i takiej cechy posiadac nie moze. Autorowi radzę pouczyc sie trochę polskiego.

 • klassa

  Oceniono 16 razy 14

  a opisała to sprytna i genialna Kasia Gimbus.

 • joankb

  Oceniono 17 razy 13

  Trzy i pół stówki za cztery kawałki plastiku.
  Używam drewnianej deski, takiej samej do wszystkiego. Chyba zacofana jestem....

 • white_lake

  0

  plastik, wszędzie widzę plastik,
  opamiętajcie się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX