TREND: butelki i słoiki ze słomką

Nawadnianie organizmu podczas upałów jest bardzo ważne. Co powiecie na to, by picie napoju wpisało się w panujące trendy? Wszystko dzięki słoikom i butelkom ze słomką. Są modnym i ładnym gadżetem, a jednocześnie bardzo praktycznym. Wiemy, gdzie kupić najładniejsze modele.

W dobie zdrowego stylu życia przywiązujemy szczególną uwagę do tego co jemy i pijemy. Nie bez znaczenia jest dla nas również z jakich pojemników. Słoiki i butelki ze słomką to modny, ładny i praktyczny gadżet, który przyda się każdemu. Coraz częściej na ulicy spotykamy ludzi, idących ze słoiczkiem w ręku, sączących ulubiony napój. Nic dziwnego! Naczynia kosztują grosze, są wygodne w użyciu, a wybór wzorów i kolorów przyprawia o pozytywny zawrót głowy. Zobaczcie sami.

Butelki ze słomką

Butelka ze słomką ma szereg zalet. Wszyscy, wiem, że w ciągu doby powinniśmy wypijać co najmniej 1,5 litra napojów. Picie przez słomkę powoduje, że pijemy więcej płynów. Butelkę ze słomką możemy zabrać na spacer czy do ogrodu. Zdecydowanie jest bardziej praktyczna niż szklanka czy kubek.

Jeśli uwielbiasz wodę owocową, ale na pierwszym miejscu stawiasz zdrowie, do butelki wrzuć pokrojone świeże owoce. Napój będzie pozbawiony jakichkolwiek konserwantów. Dorzucić możemy także kostki lodu oraz mięte. Orzeźwiający napój będzie pyszny i zdrowy! Butelka ze słomką to praktyczny gadżet zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Słoik ze słomką - idealny na koktajl

Słoik ze słomką to oryginalne naczynie, w którym możemy podać własnoręcznie przygotowany, pyszny koktajl ze świeżych owoców sezonowych. To świetna alternatywa dla standardowego śniadania. Do koktajlu możemy dodać nasiona chia lub inne ulubione ziarna. Słoiki wyposażone są w wygodny uchwyt, zabawną nakrętkę z kolorowym wzorem i słomkę.

Jeszcze do niedawna hasło "słoik" miało wydźwięk pejoratywny, szczególnie w Warszawie, gdzie tak nazywani są przyjezdni mieszkańcy. Obecnie w wielu modnych restauracjach oraz barach właśnie ze słoików podawane są napoje oraz jedzenie. Pomimo tego, że na początku wydawało nam się dziwne picie ze słoika, aktualnie nam się to podoba i świetnie wpisuje w panujący trend.

Więcej pięknych, spersonalizowanych słoików ze słomką znajdziesz poniżej:

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.